ערכת ספרים לפסיכומטרי: חומרי לימוד מומלצים במחיר משתלם | טלמור
phone
צפה בעגלה

ספרים לפסיכומטרי

עושים פסיכומטרי בפעם הראשונה?
צריכים לשפר ציון פסיכומטרי?
צריכים לחזק את הפרק הכמותי שלכם?
עומדים לגשת למבחן אמיר כדי לשפר את הציון שלכם באנגלית?
לפניכם מספר אפשרויות לערכות הכנה מעולות! במידה ויש לכם שאלות או הייתם רוצים שילוב אחר של ספרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו.

קרא עוד

מתכוננים למבחן פסיכומטרי? חשוב שתבחרו את הספרים הנכונים. הכירו את הספרים שיכינו אתכם היטב לבחינה. ספרים עם הסברים בהירים ומעמיקים, שלל דוגמאות וכמובן תרגולים רבים שיביאו כל תלמיד לשליטה מלאה בחומר. אז בואו "נצלול" לעולם הספרים הפסיכומטריים, למגוון הקיים, לסוגי הספרים והתכנים, ועוד. אתם מוזמנים לקרוא הכול במאמר שלפניכם.

ספרי פסיכומטרי להכנה מושלמת לבחינה

מחפשים ספרי פסיכומטרי שיכינו אתכם בצורה מושלמת לבחינה? הגעתם למקום הנכון. ספרים לפסיכומטרי אשר נכתבו תוך השקעה עצומה, המקיפים את כל תכני הבחינה ונכתבו עבור מי שמתכונן לבחינה.

אלו ספרים אשר יכולים לתרום רבות לתלמידים הנרשמים לקורס פסיכומטרי וגם לכאלו המעוניינים ללמוד בעצמם. ספרי הפסיכומטרי נכתבו ופותחו על-ידי מפתחי שאלות בעברם, החומר וההסברים נכתבו כולם על-ידי מומחים בתחומם.

הספרים מעניקים, מעבר לידע ותכנים, גם שיטת עבודה ודרכי חשיבה. מטרתם  לבנות את הבסיס להצלחה במבחן הפסיכומטרי. הספרים בנויים בדרגות קושי הולכות ועולות. בתרגול הראשוני השאלות קלות יותר והן באות להכיר לתלמידים את החומר באופן מדורג, בהמשך השאלות הופכות לקשות יותר.

איך לבחור ספרים לפסיכומטרי?

לאור הביקוש הגובר לקורסים להכנה למבחן הפסיכומטרי, הולך ועולה גם ההיצע של ספרים לפסיכומטרי. הספרים מוצעים על-ידי בתי הספר השונים המקיימים קורסים להכנה לפסיכומטרי. את הספרים אפשר לרכוש גם ללא הרשמה לקורס וללמוד מהם באופן עצמאי.

כאשר קיים מגוון רחב של ספרים לפסיכומטרי ללימוד עצמי, קשה לדעת מה לבחור ומי שמעוניין לרכוש ערכה, צריך לבחור את זו המתאימה לו ביותר. איך יודעים מה הכי מתאים? ראשית, מומלץ לעיין בספרים לפני שרוכשים אותם. כל אחד יודע איך הכי נוח לו ללמוד, איך הוא מעדיף שהחומר יהיה מסודר, באיזו טיפוגרפיה ועם אילו הדגשים.

וכמובן לבחון היטב האם הספרים אותם עומדים לרכוש מסבירים ומלמדים את החומר באופן יעיל, בהיר ומעמיק בהתאם לצרכים האישיים. כדי להתכונן לבחינה יש לקנות את הספרים ביותר לרמה האישית. מה שטוב למישהו אחד, לאו דווקא מתאים למישהו אחר.

מה הם ספרי פסיכומטרי טובים?

ספרים מומלצים למבחן פסיכומטרי הם ספרים שלא רק נותנים הסברים על הסברים, אלא כאלו שגם מקנים שיטות עבודה שעוזרות להפנים את החומר ולתרגל אותו באופן עצמאי. הסברי המבוא צריכים להיות ארוכים ומקיפים, בכל נושא שהוא.

כדאי גם לבדוק מי הם המחברים של הספרים.  הכוונה היא לא בהכרח למחבר ספציפי של ספר, אלא יותר לגוף שהמחברים שייכים אליו. אם הערכה היא של מוסד מוכר לפסיכומטרי, הסבירות שהספרים איכותיים וברמה גבוהה עולה באופן משמעותי.

ספרים שנכתבו על-ידי אנשים מנוסים ומומחים. מומחה אשר כותב ספר מספק שפע של טכניקות, הסברים, דוגמאות, תשובות ומה הן הטעויות נפוצות מהן כדאי להימנע.

כדאי גם לוודא באיזו מהדורה יצאו הספרים שעומדים לרכוש. כל העת יוצאות מהדורות חדשות וככל שהספר חדש יותר כך הוא מעודכן יותר ומותאם לעדכוני הבחינה. לכן, כשבוחרים ספר לפסיכומטרי, חשוב לוודא שהוא יצא במהדורה החדשה ביותר שניתן למצוא בעת החיפוש.

מהו המבנה של ספרים לפסיכומטרי?

המבנה של רוב הספרים הוא דומה וכולם מחולקים לפי מבנה הבחינה והתחומים הנשאלים בה. בכולם יש טיפים ללמידה עצמה, שמשתנים בין השיטות ובין הספרים. בכולם יש כמובן מבחנים לדוגמא שמאפשרים תרגול וסימולציה לפני המבחן עצמו והבנה טובה יותר, בייחוד עם זו בחינה ראשונה, לקראת מה הולכים. כך מגיעים לבחינה עם יותר בטחון, שקט פנימי וריכוז.

מהם התכנים הנשאלים בבחינה הפסיכומטרית?

הבחינה הפסיכומטרית מחולקת לשלושה חלקים, חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. בחלק של חשיבה מילולית מופיעה מטלת כתיבה (החיבור בבחינה הפסיכומטרית) ומענה על שאלות העוסקות בהשלמת משפטים, אנלוגיות, הבנת הנקרא ושאלות היגיון.

החלק של חשיבה כמותית כולל שאלות בנושאים כגון אחוזים, גיאומטריה, ממוצעים, אלגברה וכד'. והחלק של האנגלית כולל השלמת משפטים, הבנת הנקרא וניסוח.

אילו חומרי לימוד נמצאים בתוך ספרי הפסיכומטרי?

ספרי הפסיכומטרי כוללים חומרים מפורטים ועדכניים בכל הנושאים הנבחנים בבחינה. מילים, מספרים, שיטות זיכרון וטכניקות מתקדמות לניהול נכון של הזמן ולפתירת שאלות מהירה. הספרים מתעדכנים פעמיים בשנה ומותאמים לשאלון הבחינה האמיתי.

חומרי הלימוד נכתבים על-ידי מומחים שהתמחו במשך שנים בנושאים הנשאלים בבחינה ודואגים לעדכן ולהחליף את חומרי הבחינה בהתאם לשינויים הנערכים בבחינה עצמה. השאלות דומות מאוד לשאלות הבחינה.

כל שאלה עוברת מספר ידיים של מורים ומומחים בתחום אליו שייכת השאלה כדי להבטיח שהיא תהיה דומה מאוד לשאלה בבחינה. בנוסף, לכל השאלות מצורפים פתרונות והסברים לימודיים מלאים המקבילים ומותאמים ללימוד בכיתה.

מה יש בספרי ההכנה לפסיכומטרי?

בין הספרים יש ספר מילולי המכין לכל החלק המילולי וכולל תרגול נרחב על כל הנושאים המופיעים בו. החלק האנלוגי, השלמת משפטים, הבנה והסקה ועשרות טקסטים בהבנת הנקרא. בכל חלק יש למעלה מ-200 שאלות. בתחילתו של כל פרק מופיע הסבר מפורט עם דוגמאות והסברים מעמיקים המביאים לשיטה מלאה בחומר.

בנוסף, ספר הכנה לחיבור בבחינה הפסיכומטרית המכיל תרגול רחב בתחומי התוכן והלשון. בתחום התוכן מתרגלים ניתוח של מטלת כתיבה, בניית פסקאות , לומדים כלים נכונים לפיתוח טענות בנושא מסוים,  בניית פסקת מתנגדים ולומדים מהן הטעויות הנפוצות מהן רצוי להימנע.

בתחום הלשוני קיים תרגול בסימני פיסוק, כתיבת זכר ונקבה, שימוש נכון במילות קישור וכתיבה מגוונת ונכונה.

ספר ה-700

ספר המיועד לתלמידים שצריכים לשפר את  ציון הפסיכומטרי שלהם בחלק הכמותי. בספר יש 400 שאלות אשר מחולקות לקבצים מעורבים ולא לנושאים. זאת כדי לאפשר לתלמידים להתאמן על מעבר בין נושאים ולהיות מסוגלים לזהות ולשלוף את הגישה והדרך הנכונה בהתאם לשאלה העומדת מולם.

בספר קיימים פתרונות מפורטים ומלאים שנכתבו במטרה ללמד את התלמידים כיצד לבנות דפוסי חשיבה אפקטיביים ולזהות מהי הגישה הנכונה לשאלה, תוך הקניית כלים נוספים וחדשים לפתרון.

הספר מיועד לתלמידים הנמצאים בתקופת המרתון ורוצים לעלות ברמה את התרגול שלהם בחלק הכמותי ולתלמידים אשר מרגישים שהם זקוקים לתרגול נוסף כדי להתמודד עם שאלות מורכבות השייכות לחלק הכמותי.

ספר המרתון

ספר אשר נבנה במיוחד לתקופת המרתון ומכיל 120 אנלוגיות ו-30 מקבצים מעורבים מהתחום הכמותי המדמים את החלקים הכמותיים בבחינה. בכל חלק של המקבצים יש 15 שאלות ובסך הכל 450 שאלות מעורבות מכל תחומי הבחינה.

כמו-כן, יש 200 שאלות הבנה והסקה מעורבות אשר מחולקות למקבצים כשבכל מקבץ 8 שאלות, כפי שמופיעים בבחינה. ספר המרתון מיועד לתלמידים הנמצאים בתקופת המרתון וזקוקים לתרגול נוסף.

ערכות ספרים

ערכה הכוללת ספרי תרגול, אפליקציה ומערכת לימוד להכנה אופטימאלית לבחינה. בין הספרים, 8 ספרי תרגול מקיפים בנושאים אלגברה, גיאומטריה, ספר בעיות ותרשימים, ספר חזרות, הספר המילולי, ספר החיבור, ספר אנגלית וספר המרתון. הכל בחבילה אחת.

בנוסף לכך קיימות בערכה 5 סימולציות מלאות ועדכניות של הכנה לבחינה. עם הערכה ניתנת גם גישה למערכת הלמידה ולאפליקציה ייחודית, תוכנית למידה מסודרת מלאה, תמיכה ומענה לשיעורי בית ואפשרות להגיש 6 חיבורים מלאים לבדיקה מלאה של הבודקים.

למה לבחור בבית ספר יניב טלמור?

בואו ללמוד בכיתות קטנות עם מורים בעלי 20 שנות נסיון. רק בטלמור תהנו מקורס פסיכומטרי בקריות וממרכז למידה שהוא גם בית! 

אל תוותרו ואל תתפשרו, הצטרפו כעת לחווית הלמידה הטובה ביותר שתהיה לכם.

לרכישת ספרים מקצועיים, מקיפים ועדכניים להכנה לבחינה הפסיכומטרית אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת טלמור פסיכומטרי ומתמטיקה, טל. 072-2411454, 052-5539390.

לתרגל בכל זמן ובכל מקום

מחכים לאוטובוס? זמן רגוע באמצע המשמרת בעבודה? בעזרת האפליקציה שלנו תוכלו:

 • ללמוד מילים באנגלית בלומדת המילים
 • לחדד את יכולת החישוב שלכם בעזרת מחשבון התרגולים שלנו
 • לחזור, לשנן ולתרגל משפטים ונוסחאות בגיאומטריה בשלל הצורות שיש בבחינה

פידבק ונתונים תוך כדי לימוד

עשיתם בוחן בכיתה?
כתבתם חיבור לתרגול?
עשיתם סימולציה בבית?

כל חיבור/תרגול/סימולציה שתעשו במהלך הקורס תוכלו להזין למערכת לצורך מעקב שלכם וחשוב יותר לצורך מעקב של המורה שלכם!

  מעוניין לשמוע פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  דניאל שוורץ

  עשיתי אצלו את הקורס פסיכומטרי של דצמבר 20. מורה מקצועי תותח, זמין 24/7 עם אפליקציות ועזרים שימושיים בטירוף. מתחילת הקורס ועד סופו הייתי מרוצה מאד וגם ממה ששמעתי מאנשים אחרים שהיו במקומות אחרים נשמע שאתה יניב התמורה הכי גבוהה והרמה הכי גבוהה למרות שהוא לא הכי יקר. ממליץ בחום!!

  מיתר צימרמן

  אז אחרי שהגיעו הציונים, שלא יהיה פה בכלל ספק! בשביל להוציא את הציון הטוב ביותר שכל אחד יכול לקבל- רק יניב טלמור! לפני שהקורס התחיל שמעתי מלא תגובות רעות על המבחן וברגע שהתחיל הקורס הכל קיבל משמעות שונה. יניב העלים את התחושות הנוראיות האלה והפך אותן למשהו חיובי, סוג של אתגר אישי ומהנה שליווה אותי במשך שלושה חודשים עד הבחינה. יניב האלוף, תודה על המוטיבציה שהחדרת, הרצון להצליח, הרוגע וההנאה שהיו לאורך כל הדרך... היחס האישי, הדאגה התמידית והכלים המדהימים שאתה נותן הם אלו שהפכו את הכל לכל כך פשוט וכיף. תודה תודה תודה!

  נוי כהן

  הכי שמחה בעולם שבחרתי ללמוד אצל יניב ! מקצועי מאד , יחס אישי ומענה לכל שאלה ברמה הכי גבוהה שיש , הכנה מעולה לקראת המבחן והאווירה והצורת לימוד של יניב מדהימה

  גלעד טייץ

  הספרים והאתר ברמה הכי גבוהה שיש! תרגולים מעולים, שיטות וטיפים יעילים שעזרו לי מאוד, ואפילו מערכת להגשת חיבורים עם משוב מהיר ומפורט! בזכותכם קיבלתי מעל 700, תודה רבה!

  עידו אביב

  אני חייל ועשיתי פסיכומטרי בצבא , לא היה לי הרבה זמן ללמוד ואפשרות להגיע לרוב השיעורים. יניב עשה לי תוכנית לימודים אישית שכיוונה אותי, הוא נתן לי מענה מהיר ומפורט לכל שאלה בכל זמן ועזר לי להוציא מאה אחוז מעצמי ולהגיע לציון של 751 . אין ספק שאני ממליץ על הקורס של יניב , לדעתי הספרים שלו מעולים והאפליקציה תורמת רבות להבנה ולאפשרויות הלמידה. מי שרוצה את ההשקעה הכי טובה לזמן ולכסף שלו אני באמת ממליץ לו ללמוד רק אצל יניב טלמור לייק

  ענבר קונקיס

  מורה שהוא הרבה מעבר למורה, יחס שהוא לא רק מקצועי הוא גם חם ואוהב, צחוק שלא נגמר, ובעיקר מבחן שבזכות יניב הפך מסיוט שלא נגמר לסך הכל עוד סימולציה. לכל מי שמתלבט בין כל המכונים האלה שהם בסך הכל סתם עוד מטחנה של כסף - יניב זאת הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות!

  נופר צדוק

  כמה שנים טובות מאז הקורס, ושהאקדמיה כבר מאחורי- יניב הוא לגמרי דמות שאני לא יכולה לשכוח!! איש מקסים לפני הכל, מקצועי מאוד, ורגיש לכל אחד ואחד מהילדים שלו והקשיים שלהם. יניב הפך את תקופת הפסיכומטרי לזמן כיפי, וכל שיעור היה מעשיר ומצחיק בו זמנית... ובעיקר, הוא לימד אותנו לחשוב. תודה יניב! על המסירות, האכפתיות, והציון (;

  תום קורנפלד

  תודה ענקית ליניב, בזכותו ובזכות הקורס שהוא מעביר קיבלתי ציון מטורף בפסיכו.. אחרי שכבר עשיתי שני קורסים אחרים אני יכול להגיד בלב שלם שאצל יניב קיבלתי את הכלים הכי טובים להתמודדות עם המבחן הזה. האווירה במהלך השיעורים טובה ויש זרימה ותחושה כללית של לימודים. יחס אישי כזה והבעת עניין בהצלחה האישית שלי ובבעיות שיש לי בלימודים (כמובן שלכל בעיה היה פתרון) זה לא משהו שאני מצפה למצוא בדרך כלל והופתעתי לטובה ובגדול. אז לכל מי שעדיין לא החליט איפה הוא/היא רוצים ללמוד אני ממליץ בחום ואמשיך להמליץ בעתיד ללמוד אצל יניב!! תודה רבה לך יניב!!! קשה לי להאמין שהייתי מצליח כלכך בלעדייך!!!

  אופק בן שמחון

  הגעתי ליניב אחרי המלצות רבות, קורס פסיכומטרי מעולה! יחס אישי מצוין והעברת התכנים באופן מקצועי!!

  רעות רוזנצוויג

  ממליצה מאוד!! מורה מדהים שנותן את כל הכלים להצליח בפסיכומטרי, יחס אישי והשיעורים עוברים בכיף.

  ירדן בן משה

  ללא ספק בית הספר מספר אחד ללימודי פסיכומטרי ומתמטיקה. עברתי אצל יניב קורס פסיכומטרי לאחר המלצה של חבר ואין ספק שהוא צדק בגדול. יחס אישי, אכפתיות ומקצועיות הם רק חלק מהמאפיינים של הקורס. בקיצור, אם אתם עדיין מתלבטים, הגעתם למקום הנכון

  רועי אבירם

  יניב מורה מקצועי, יסודי וקשוב. השיעורים מועברים בצורה ממש מהנה וחווייתית. בנוסף לכך, הקורס בנוי באופן מסודר מאוד, דבר העוזר להתמדה ולהתמקדות בעיקר.

  נוי סיני

  בתור תלמידה בקורס הפסיכומטרי של יניב , אני יכולה רק לשבח ולהגיד שאין מורה כזה! קשוב , אדיב , מקצועי והכי חשוב מוכן לעזור בכל שעה וזמן ! תמיד זמין לכל שאלה ורוצה לעזור על מנת להביא להצלחה של התלמידים . ממליצה לכל מי שרוצה להגיע ללמוד ולהצליח (:

  רועי צור

  למי שצריך להוציא ציון גבוה בבגרות במתמטיקה, זה המקום בשבילו. כיתה קטנה עם יחס אישי, חומרי לימוד ברמה גבוהה, אחלה כיתה עם אווירה טובה וכמובן מורה מקצועי שדוחף קדימה. שוב תודה!

  הילה אללוף

  נדיר למצוא בימינו אנשי חינוך עם אהבה כה גדולה למקצוע המעניקים תחושה כלכך טובה ויחס אישי מיוחד במינו. יניב הוא אחד מהמורים הנדירים הללו. השיעורים במהלך כל הקורס מתחילתו ועד מפגש הסיכום התנהלו ברוח טובה, הרבה הומור וכמובן לימוד החומר בצורה המיטבית. במהלך הקורס יניב תמיד ידע להגיד את הדברים הנכונים, תמיד ידע איך להרים כל תלמיד ותלמיד בדרכו שלו. אני מאושרת שבחרתי ללמוד בטלמור ואין ספק שזה הפך את התקופה הזאת ללא נוראית בכלל ואפילו למצחיקה ומהנה:) יניב, תודה רבה על כל ההשקעה ועל היחס המדהים שהענקת לי! בזכותך הרגשתי שיש מישהו שבאמת סומך עליי ומאמין בי, ועל זה, אני מודה לך מקרב לב! לא יכולתי לבקש מורה ובן אדם טוב יותר לעבור איתו תקופה זו! ממליצה מכל הלב, אתם לא תתחרטו !

  רעות יוסף

  מורה עם יחס אישי, שיעורים שמועברים בהומור, מתאים לכל סוגי התלמידים ומביא אותם למקסימום. בלעדיו הפסיכומטרי היה נראה הרבה יותר נורא ממה שהוא באמת. באמת חבל ללכת לכיתות גדולות ומכונים מסחריים, ולשלם הון!

  אופק סבג

  פסיכומטרי בצל הקורונה אצל יניב, היו קצת חששות לגבי לעשות את כל ההליך בזום, אבל בפועל לא הורגש שוני. יניב מורה תותח שתמיד זמין לשאלות ונותן מעצמו 24/7, מקצוען עם נסיון שעשה את הקורס עשרות פעמים והדבר ניכר. מלמד בצורה מהנה תמיד עם חיוך ומסביר בכיף, יש לו אפליקצייה ואתר נוחים לשימוש מכילים כל מה שצריך ומעבר. בקיצור מומלץ בחום 💪🏻

  עדן שוסטר

  קורס פסיכומטרי ברמה גבוהה! ליווי ויחס אישי, יניב היה זמין תמיד ולא ויתר והתוצאות בהתאם! ממליצה!!

  תמיר יקוטי

  שיפור של 120 נקודות בין הציון שקיבלתי כשלמדתי ביואל גבע לבין זה שקיבלתי כשלמדתי אצל יניב טלמור...התוצאה מדברת. פשוט אלוף!

  אופיר קליין

  קורס ברמה הכי גבוהה שיש! יניב מורה מעולה שתמיד עוזר וזמין. החומר הועבר בצורה מעניינת וברורה ואיכות הלמידה לא נפגעה מהלימודים בזום. החומר הלימודי והאפליקציה מאוד טובים ומקיפים את הכל ממליצה בחום!!

  דנה קלריך

  השתמשתי בערכת ספרים ללימוד עצמי והשגתי את הציון שרציתי. הערכה מתאימה למי שכבר עשה מועד ראשון ולא רוצה לעשות קורס נוסף. הליווי והזמינות של יניב מראה על רצון והנכונות שלו להצלחה שלי וזה לא מובן מאליו בכלל !!!

  אלכס זבולוקו

  קשה לרשום משהו חדש מעבר לביקורות שכבר רשומות כאן. יניב מורה מצוין וכמה חבל שאין מורים כאלה במערכת חינוך . בן אדם שלא מוותר עד שאחרון התלמידים מבין את הנלמד בשיעור. דואג להעביר שיעורים באווירה כיפית שאנשים לא ירדמו. מה שהכי חשוב אצל יניב זה שאיפה למצוינות וזה תכונה מאוד חשובה למורה. לכל אלה שקוראים את הביקורות ומתלבטים, פשוט תתנו לזה צ'אנס ותראו שעשיתם את הבחירה הנכונה !! ושוב יניב המון תודה !

  עדן מירו

  למורה הטוב בעולם!!! רציתי להודות לך על כל ההשקעה, הנתינה והעזרה שהענקת לי ולשאר תלמידי הכיתה ללא גבול. על זה שתמיד היית לנו לאוזן קשבת, ידעת לתמוך ולעודד כשצריך ובאותה העת להיות קשוח, לדרבן ולדחוף אותנו להצלחה. בזכותך הצלחתי להגשים את כל השאיפות והמטרות שלי ולקבל את המלגה שכל כך רציתי!! עכשיו אני יכולה להנות מהטיול שלי כמה שיותר ולהיות בראש ובלב שקט אין מורה כמוך בעולם!!! תודה על הכל

  מאי ברגמן

  אין לי ספק שיניב הוא המורה הכי טוב שאפשר למצוא היום בשוק. הגעתי אליו לגמרי במקרה ובזכותו הצלחתי להוציא את הציון שרציתי בפסיכומטרי! יכולת הקריאה שלו את כל אחד מהתלמידים וההבנה איזו שיטה הכי נכונה ומתאימה לכל אחד היא פשוט מדהימה! שלא לדבר על האכפתיות שלו מכל אחד ואחד והאנרגיות הטובות שהוא משרה בכיתה. מורה מספר 1 ללא צל של ספק!

  גיא מנטל

  ליניב הגעתי דרך המלצה של חבר, התלבטתי כמו הרוב, לאן להירשם לפסיכומטרי. רק מהפגישה עם יניב ידעתי כבר שאין מה להתלבט. התחלתי את הקורס חודש אחרי השחרור, 5 שנים מאז שסיימתי את התיכון. מיותר לומר שחשבתי שיהיה נוראי ולא אצליח ללמוד ולהשקיע כלל, ואיך בכלל קמים בבוקר. להפתעתי, להגיע לשיעורים פעמיים בשבוע היה פשוט כיף! יניב מורה מדהים, הלמידה נעשית באווירה קלילה, כיפית וכל שיעור מלא בצחוקים. יניב מעביר את החומר בצורה מעולה ומוכיח לכל תלמיד ותלמיד שהפסיכומטרי בכלל לא נורא! יניב יודע איך לגשת לכל אחד, למצוא לכל תלמיד את ההסבר שהכי מתאים לו אישית ויעזור לו הכי הרבה! את הציון שלי (704) אני חייב ליניב! אני לא מאמין שאף מכון אחר יציע את מה שמקבלים בטלמור, כיתה קטנה ואינטימית, מספר התלמידים מאפשר ליניב לתת יחס אישי לכל אחד וגם אם הוא לא מצליח בזמן השיעור עצמו - יניב מציע את עצמו ואת הכיתה שלו בימים הפנויים שלו לכל אחד שרוצה. אם זה לתגבור, או אפילו סתם לבוא ולתרגל לבד. 

  עדן פינגרהוט

  יניב המורה הכי טוב שיכולנו לבקש! מורה שתומך ודוחף את כולנו קדימה לממש את מלא הפוטנציאל של כלאחד תוך נתינת יחס אישי בלי לפספס, אצלו תמצאו את העצות הכי טובות, הפתרונות הכי חכמים וכמובן חיוך דואג והרבה מצב רוח טוב בתקופת הפסיכומטרי המתסכלת. מומלץ בחום, לכולם, בטלמור תקבלו השקעה בטוחה במורה תותח ואין ספק שתצאו מרוצים!!!!

  ענבר אברהמי

  יניב אתה מורה מדהים! בזכותך למדתי שלא רק ידע חשוב אלא הסתגלות לבחינה, פיתוח שיטות חשיבה מהירות ולשחק חזק על היתרונות שלי תוך שימת דגש על החסרונות! שילוב של הכלים האלו - ורק ההתמדה והעידוד לדבוק בהם - הוא זה שמביא את הציון הנכסף. מורה שמביא תוצאות מדהימות עם הומור ויחס מדהימים, מומלץ בחום!!!

  זאב ימפולסקי

  למרות שזה היה פסיכומטרי וכל החברים שלי הבטיחו לי זוועות לא הרגשתי ככה אצל יניב , כל שיעור עבר בקלות ובמהירות , כל בקשה או שאלה דבילית שהייתה לי יניב ידע לענות מיד ולתת את המענה הכי טוב שיכולתי לבקש. הרבה מהשיעורים יניב העביר לנו על איך להתכונן לפסיכומטרי מעבר לתרגילים והמבחן עצמו אלא גם איך מתכוננים נפשית למבחן ואישית הגישה שלו לבחינה מאוד עזרה לי. אני חושב שהוא המורה הכי טוב שיכולתי לבקש ובאמת שזכיתי ללמוד אצלך!! כל מי שמתלבט, ממליץ להוריד חשש מהלב ופשוט להתחיל ללמוד אצלו, מורה ובן אדם מדהים! העלה לי ב 60 נקודות את הציון ושיפר אותי פלאים בחלק המילולי והכי קשה בבחינה!!

  נדב בנטוב

  ההכנה הכי טובה שתוכלו להשיג! יניב מורה עם ידע וניסיון ענק בכל הקשור למבחן הפסיכומטרי! נותן את כל הכלים היעילים ביותר בשביל להצליח ומכין אותך לימודית ומנטלית בדרך הכי נכונה שיש. מומלץ מאוד!

  רועי שלגמן

  יניב היקר, חשוב לי להגיד לך תודה מכל הלב, תודה שהיית שם תמיד לתמוך ולעזור, תודה שהיית שם כשחפרתי לך בלילה בשאלות. אתה אחלה בנאדם ולא היה לי ספק שאתה תהיה טוב! כבר מהמפגש הראשון ידעתי שזה איפה שאני צריך ללמוד. לפני הקורס חששתי נורא מהפסיכומטרי, חשבתי שזה יהיה דבר גרנדיוזי עם חרישות ללא הפסקה ומבחן פסיכי, אבל בזכותך באמת הפסיכומטרי נראה "משחק ילדים". אני בטוח שבית הספר שלך ימשיך לגדול כי אתה בעל יכולות מדהימות. ושוב לסיכום ת-ו-ד-ה  אם אתם מתלבטים על איפה ללמוד, רק טלמור! כיתה קטנה, יחס אישי, ואווירה טובה!

  פז ברק

  זו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מבחן פסיכומטרי וחיפשתי מקום ומורה שיאפשרו לי את התנאים הטובים ביותר ללמידה. בית הספר לפסיכומטרי של יניב, האחד והיחיד, עלה על כל הציפיות ואפילו מעבר! יניב מלמד את החומר בצורה מצוינת, הוא קשוב, סבלני ומפגין אכפתיות כלפי כל תלמיד בכיתה. הוא הצליח להרגיע אותי ולהפחית לחצים , ואפשר לי לשאוף למקסימום ואפילו להצליח להגיע אליו. חוץ מזה, הוא גם אפילו הצליח להפוך את חווית הלמידה לכיפית וקלילה הרבה יותר ממה שדמיינתי. ממליצה בחום!!!!!!!!!

  נועה קמר

  עשיתי קורס ראשון בטלמור ואחר כך פעם שנייה למדתי לבד ונעזרתי במקום הרבה. יניב ומרסלו אלופים, מקצועיים והכי חשוב- אכפתיים יותר מכל מקום אחר שנתקלתי בו. היה פשוט כיף ללמוד באווירה כזו, נותנים עזרה אמיתית מהלב גם עבור מי שנבחן בפעם השנייה. בית הספר הכי טוב לפסיכומטרי ומתמטיקה ללא ספק.

  ליהי רשף

  סיכום של קורס הפסיכומטרי שלי במשפט אחד - קיוויתי למורה הטוב ביותר, וקיבלתי הרבה הרבה הרבה יותר מזה. יניב, הופתעתי כל שיעור מחדש איך הצלחת להעביר חומר כל כך משעמם בדרך כל כך מצחיקה ומעניינת. הופתעתי איך בן אדם אחד יכול להשקיע את ה100% שלו בכל תלמיד, בכל שעה ומכל מקום. הופתעתי מהיכולת שלך תמיד לדעת להגיד את המילים הנכונות ולהרים למעלה בדיוק כשהכי קשה. הופתעתי מהסבלנות העצומה שאפיינה אותך לא משנה כמה היינו חופריםםםםם. ובעיקר הופתעתי מהיכולת שלך להיות המורה גם הכי מקצועי, גם הכי תומך, גם הכי אכפתי, גם הכי מתחשב - וכל אלה, ביחד ! לקראת סוף הקורס, הפסקתי להיות מופתעת ופשוט הייתי גאה שבחרתי לעבור את הסיוט הזה שנקרא פסיכומטרי, במקום הטוב ביותר תודה על הכל ! ! !

  דניאל קריספין

  תותח! אין לי מילים! אחרי קורס פסיכומטרי וקורס מתמטיקה שעברו בצורה אדירה!!! יש לך את הכלים הטובים ביותר להצלחה. מזל שיש אותך ! תודה על תקופה נוראית שבזכותך הייתה פשוט מהנה! 

  ליאור סולומון

  אין ספק שהבחירה בקורס של יניב היא הנכונה ביותר שעשיתי בדרך לפסיכומטרי. יניב מצליח לתת יחס אישי, ולהתאים עצמו לכל תלמיד, ויחד עם זאת לשמור על רמה גבוהה מאד של לימודים. מהרגע הראשון ברור שהצלחת תלמידיו היא הצלחתו שלו, וזה מורגש לאורך כל הדרך. האווירה בשיעורים נעימה, והחומר מועבר בהמון סבלנות והומור. מומלץ מומלץ מומלץ!

  רן סודרי

  יניב מורה מדהים שיודע לגרום לכל תלמיד להוציא את המיטב. מעביר את השיעורים בצורה כייפית ומקפיד לתת יחס אישי ואוהב. מעבר לזה שהוא מורה מדהים הוא גם אדם מדהים, שזה משהו חשוב הרבה יותר מבחינתי. לא יהסס להשקיע מזמנו הפרטי כדי להסביר נקודה לא מובנת או אפילו סתם שאלה טיפשית של תלמיד מבולבל אז יניב המבריק היה לי תענוג ללמוד ממך ותודה שהפכת את הקורס הזה לחוויה מגניבה.

  whatsapp

  שלח הודעה