השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות: קורס להצלחה בבחינה | טלמור
phone
צפה בעגלה

השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות

 

בגרות ב 4 יח' מתמטיקה

בחינת הבגרות במתמטיקה נערכת פעמיים בשנה – בקיץ וחורף.

במועד הקיץ ישנן שתי בחינות – מועד א' שנערך לרוב לקראת סוף מאי, ומועד ב' שנערך בתחילת יולי. במועד החורף ישנו רק יום אחד שבו נערכת הבחינה ואין מועד ב'.

בבחינת הבגרות ב 4 יחידות ניגשים הנבחנים לשני שאלונים – 481 ו 482.

לשני השאלונים משקל שונה בציון הסופי –

היקף החומר והזמן הנתון לכל שאלון שונים בין שני השאלונים –

מבנה השאלונים השונים

שאלון 481 (לשעבר 804)

בשאלון זה ישנם שלושה פרקים –

 1. פרק ראשון – בפרק זה על הנבחן לענות של שתיים מתוך שלוש שאלות.
  • שאלה 1 – שאלה מילולית מהתחומים של בעיות תנועה, בעיות אחוזים, בעיות קניה ומכירה (כולל התייקרויות והוזלות עוקבות באחוזים).
  • שאלה 2 – שאלה מתחום הגיאומטריה האנליטית.
  • שאלה 3 – שאלה מילולית מתחום ההסתברות.
 2. פרק שני – בפרק זה על הנבחן לענות על שאלה אחת מתוך שתיים.
  • שאלה 4 – שאלה מתחום הגיאומטריה. את רשימת המשפטים המלאה שעל הנבחן להכיר אפשר למצוא במשרד החינוך. לרשימת המשפטים המלאה לחץ כאן.
  • שאלה 5 – שאלה מתחום הטריגונומטריה.
 3. פרק שלישי – בפרק זה על הנבחן לענות על שתים מתוך שלוש שאלות.

  בפרק זה השאלות עוסקות בתחום של חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי. על הנבחן לחקור פונקציות שונות, לחשב שטחים תחת גרפים ולפתור בעיות קיצון.

שאלון 482 (לשעבר 805)

בשאלון זה ישנם שלושה פרקים –

 1. פרק ראשון – בפרק זה על הנבחן לענות של שתיים מתוך שלוש שאלות.

  בפרק זה ישנם ארבעה נושאים שיכולים להופיע בשאלות – וקטורים, טריגונומטריה במרחב, גיאומטריה אנליטית ומספרים מרוכבים.

  • שאלה 1 – שאלה אלגברית מתחום הסדרות (סדרות חשבוניות, סדרות הנדסיות רגילות, סדרות הנדסיות אינסופיות, סדרות מעורבות).
  • שאלה 2 – שאלה מתחום הטריגונומטריה במרחב. על הנבחן להכיר גופים תלת מימדיים שונים כגון פירמידה ותיבה, וכמו כן לדעת לחשב שטח פנים, שטח מעטפת ואורכים שונים המועברים בתוך הצורה.
 2. פרק שני – בפרק זה על הנבחן לענות על שאלה אחת מתוך שתיים.

  בפרק זה השאלות עוסקות בתחום של חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי. על הנבחן לחקור פונקציות שונות, לחשב שטחים תחת גרפים, לפתור בעיות קיצון ובעיות גדילה ודעיכה.

דגשים חשובים –

קרא עוד

קורס השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות מיועד למי שיש לו ציון של 60 ומעלה בבגרות 3 יחידות או למי שיש ציון נמוך מ-60 בבגרות 4 יחידות. למי שאינו עומד בקריטריונים הללו מומלץ קודם לעשות את הקורס של 3 יחידות ורק אחר-כך להמשיך לקורס של 4 יחידות. על השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

מה זה קורס הכנה להשלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות?

תעודת בגרות זה דבר חשוב מאין כמוהו. בזכותה ניתן לנו החופש לבחור בין אפשרויות עיסוק מגוונות והיא מעניקה לנו הזדמנות להתקבל ללימודים אקדמאיים. אחד המרכיבים החשובים ביותר בתעודת בגרות היא מתמטיקה. מקצועות ריאליים לתואר הראשון מעניקים חשיבות רבה לציון הבגרות במתמטיקה ולכמות היחידות.

לימודי השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות נותנים הזדמנות לשפר את הציון מהתיכון או להשלימו במידה והוא חסר. לימודי בגרות במתמטיקה 4 יחידות מתאימים גם למי שיש לו ציון ב-3 יחידות ומעוניין להשלים ליחידה נוספת.

רבים רואים במתמטיקה נושא מפחיד. מפחדים ממשוואות, מספרים ונעלמים. אולם הקורסים היום כוללים שיטות מתקדמות וידידותיות המקנות בטחון. כל זאת נלמד על-ידי מדריכים מיומנים ומקצועיים, כיתות לימוד קטנות וחומר לימוד עדכני ומקיף.

השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות יכולה לתת מבט חדש על המתמטיקה, לגשת ללא חשש לבחינה ואולי אפילו להתאהב בתחום. הלימודים נערכים סמוך למועד הבחינה, לפי מועדי הבחינה. ההכנה לבחינה נעשית באמצעות תרגול רב, מבחנים לדוגמא, ויחס אישי לכל תלמיד.

השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות – מה זה אומר?

בחינות הבגרות במתמטיקה נערכות בשלושה מועדים, מועד חורף, ינואר, מועד קיץ, מאי-יוני, ומועד ב', יוני-יולי. כך שלכ תלמיי יא' ו-יב' נבחנים באותם ימים, אך נבחנים על שאלונים שונים. לרוב, תלמידי התיכון ניגשים לבחינות הנערכות במועדי הקיץ ובמידה שיצטרכו, במועד ב'. מועד חורף מיועד לרוב למי שרוצה לשפר את ציוניו.

בשנתיים האחרונות, בעקבות הקורונה, התווסף מועד נוסף, מועד נבצרים, למי שנבצר ממנו להגיע לבחינה בגלל בידוד. למועד נבצרים יכולים לגשת גם תלמידים מבתי ספר אקסטרניים ובוגרי תיכון. ב-16.1.23 וב-17.1.23 אמורה להתקיים בחינת מתמטיקה של מועד החורף.

בחינת בגרות במתמטיקה 4 יחידות בנויה משני שאלונים. אצל נבחנים בתיכון היא נפרסת על-פני שנתיים ואילו נבחנים חיצוניים יכולים להיבחן בשני השאלונים בשני מועדים שונים של אותה שנה, במועד חורף ובמועד קיץ.

אילו נושאים נכללים בהשלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות?

השאלון הראשון הוא 35481 שהוא בעצם שאלון 804. שאלון זה מתקיים בכיתה יא' ואורכו 3 וחצי שעות . יש לו משקל של 65% מהציון הסופי. במבחן זה מתבקשים לענות על 5 שאלות מתוך 8, כשהערך של כל שאלה הוא 20 נקודות.

פרק א' כולל שאלות מילוליות, הסתברות וגיאומטריה אנליטית. מפרק זה יש לבחור שתי שאלות מתוך שלוש. פרק ב' כולל את הנושאים גיאומטריה במישור וטריגונומטריה במישור. מפרק זה יש לבחור שאלה אחת מתוך השתיים. פרק ג' כולל חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי של פולינומים, שורש ריבועי ופונקציות רציונאליות. מפרק זה יש לבחור שתיים מתוך שלוש השאלות.

השאלון השני הוא 35482, שהוא שאלון 805. שאלון זה מיועד לתלמידי יב', אורכו שעה ו-45 דקות ומשקלו 35% מהציון הסופי. במבחן זה מתבקשים התלמידים לענות על 3 מתוך 5 שאלות. הערך של כל שאלה הוא 33.3 נקודות.

בפרק א' מופיעים הנושאים סדרות חשבוניות וטריגונומטריה במרחב. כאן יש לבחור שאלה אחת מתוך שתי השאלות. בפרק ב' מופיעים הנושאים בעיות גדילה ודעיכה, חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי של פונקציות טריגונומטריות, פונקציה חזקה עם מעריך רציונאלי, פונקציות לוגריתמיות ופונקציות מעריכות. בפרק זה יש לבחור שתיים מתוך שלוש השאלות. 

מה כולל החומר בהשלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות?

במסגרת קורס להשלמת בגרות ב-4 יחידות במתמטיקה מקבלים את כל ההסברים, הדוגמאות והתרגול הנדרשים כדי להצליח בשאלון 804, השאלון הראשון במסגרת מבחן הבגרות. תלמידים בכיתות י' או יא' או תלמידי במסלול אקסטרני מקבלים ערכה עם כל החומר הנדרש כדי להגיע לציון המבוקש. ולכל מי שזקוק לחיזוק, ניתן לעשות מרתון של שיעורים פרטיים.

הערכה מתאימה לכל מי שניגש לשאלון 804. הערכה כוללת את כל הנושאים הלימוד ומסודרת בסדר כרונולוגי, לפי הסדר בו נלמד החומר בכיתות. חוץ מהערכה מקבלים גם תוכנית עבודה אישית הנבנית במיוחד עבור התלמיד, בהתאם לשליטתו בחומר.

כל נושאי הלימוד של כיתה י' נמצאים בערכה, גם אם הבחינה עדיין רחוקה. ואם זקוקים לסימולציות ותרגולים המדמים את הבחינה האמיתית, גם הם נמצאים בערכה. גם אם עברו שנים מאז סיום התיכון ולימודי המתמטיקה, באמצעות הערכה אפשר לחזור לעניינים ולמצוא את כל הידע הנדרש.

 מה כלול בערכה להשלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות?

מה כוללת הערכה? הערכה כוללת קבצים של למידה ותרגול, בעיות מילוליות, בעיות מכירה וקניה, בעיות של תנועה, בעיות בגיאומטריה. וכן, גיאומטריה אנליטית הכוללת מציאה של שיפוע ומשוואות של ישר,  מפגשים בין פונקציות, ישירם מקבילים וכד'.

בתחום ההסתברות הערכה כוללת חישובים בסיסיים, דיאגרמת עץ, טבלה דו-מימדית, נוסחת ברמלי ועוד. בנושא דיפרנציאלי פולינום מופיע הנגזרת, נקודות קיצון, משוואת משיק, חקירה ונגזרת פונקציה ועוד.

בתחום של דיפרנציאלי רציונאלי הנגזרת, המשיק, נקודות חור, אסימפטוטות ועוד. בדיפרנציאלי א-רציונאלי מופיע שורש הנגזרת, תחומי עליה וירידה, המשיק, נקודות קיצון ועוד.

בערכה ניתן גם למצוא סימולציות מלאות לשאלון 804 המדמות את בחינת הבגרות הן מבחינת רמת השאלות והן מבחינת מבנה הבחינה וההגבלה בזמן. בסיום כל תרגול מקבלים דוח תוצאות עם הציון המסכם ופתרונות מלאים.

לפני שמתחילים לעבוד עם הערכה ולתרגל איתה, עונים על שאלון מקדים בו מתבקשים למלא פרטים אישיים. לאחר מכן עושים מבדק קצר הכולל ארבע שאלות כדי להעריך את רמת התלמיד ואת שליטתו בחומר ומה החוזקות והחולשות שלו.

בהתבסס על הנתונים הללו, צוות המורים בונה תוכנית אישית לכל תלמיד. התוכנית מסייעת להפיק את מריב החומר מהבחינה בהתאם לרמת הידע ולציון הנדרש.  במסגרת התוכנית עורכים מפגש מקוון עם המדריך שהכין את תוכנית העבודה.

במפגש מסביר המדריך את ההיגיון שעומד מאחורי מבנה התוכנית וניתן להתייעץ איתו לגביה, לעשות התאמות וכד'.

היתרונות של ערכת הלימוד הם בכך שהיא בנויה מקבצי למידה באמצעותם ניתן ללמוד את כל החומר שיש במיקוד לבחינת הבגרות 4 יחידות במתמטיקה. הקבצים ערוכים בצורה מפורטת, על-פי תתי פרקים, כדי שאפשר יהיה לבצע למידה מסודרת ויסודית של כל נושא בפני עצמו.

מערכי השיעור כוללים כל אחד גם את השיטות הטובות ביותר לפתור שאלות ספציפיות או כאלו המאפיינות כל פרק ונושא כדי לרכוש כלים ביצועיים ופרקטיים לפני המבחן. התרגול לפי הערכה הוא בנוי לפי רמות של נושאים ורמות של תתי נושאים בהתאם לנושאים בבחינה.

גם מקבצי התרגול בנויים לפי נושאים ותתי-נושאים ומדורגים לפי רמות קושי עולות כך שתמיד מתחילים מהתרגילים הקלים ומסיימים בתרגילים הקשים. לאחר כל סימולציה או תרגול מקבלים דוח תוצאות המראה לתלמיד את הפתרון המלא כדי לאתר בדיוק איפה היה הקושי והטעות. בנוסף לכך מצורפים הסברים לפתרונות איך לייעל את הדרך. כך ניתן ללמוד מהטעות ולדעת איך להתקדם הלאה.

השאלות כיום הן פחות טכניות ודורשות יותר יצירתיות והערכות והחומר הנלמד מותאמים לסוג השאלות הזה.

חיזוקים בהשלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות

שני חיזוקים נוספים הם מרצון קבוצתי מקוון ושיעורים פרטיים מקוונים. המרתון מיועד לתלמידים הניגשים למבחן בשאלון 804. המרתון מתקיים בקבוצות קטנות לש 5 עד 10 תלמידים, והוא מתקיים שבועיים לפני הבחינה.

המרתון מחולק לשני מפגשים שאורך כל אחד מהם הוא שלוש שעות, סה"כ שש שעות. במסגרת המרתון המקוון עושים בחינה מלאה המאפשרת לתרגל גם פתרונות במסגרת זמן הבחינה בבגרות וגם הסקת מסקנות, יישומן ושימורן לקראת הבחינה עצמה.

בשני מפגשי המרתון מקבלים כלים המסייעים להתמודד בצורה הטובה ביותר עם המבחן. תכנון נכון של זמנים, סדר שאלות מומלץ למענה, התמודדות עם חרדות לפני בחינה וטיפים נוספים שיסייעו ממש רגע לפני הבחינה עצמה.

מכיוון שמדובר בקבוצות קטנות אפשר לקבל מענה לשאלות שעלו בזמן הלימוד וגם ללמוד משאלות של נבחנים אחרים.

בנוסף למרתון אפשר להוסיף גם חמישה שיעורים פרטיים עם אחד מהמורים למתמטיקה המלווה את תהליך הלמידה באופן פרטני. כל המורים הם בעלי ניסיון רב בהוראת מתמטיקה ובהכנה לבגרות במתמטיקה והם יודעים להתאים את סוג הלימוד למגוון משתנה ורחב של תלמידים.

היתרון של מורה פרטי הוא ביכולתו לזהות במה התלמיד מתקשה ולסייע לו להשלים את החומר או הידע שחסרים לו כדי להבין את הנושא במלואו וביסודיות. במידת הצורך, מורים יודעים לזהות האם קיים צורך לשנות את תכונית הלימוד של התלמיד ולהתאימה לקצב ההתקדמות שלו.

במסגרת השיעורים הפרטיים מקבלים גם תרגולים נוספים בין השיעורים לפי מידת הצורך שנראית למורה ובהתאם להתקדמות האישית.

איך מתנהלים לימודי השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות ?

לימודי בגרות במתמטיקה 4 יחידות מתנהלים באופן מאורגן ומסודר לפי מפגשים. הלימודים מתקיימים בעיקר בשעות הערב ומתחלקים לפי נושאי הלימוד. כמו-כן, זוכים התלמידים לתרגול רב תוך התמקדות במיקוד, בבחינות לדוגמא משנים קודמות ובחומרי הלימוד.

בנוסף לכך, במסגרת לימודי מתמטיקה 4 יחידות נעשים מבחני דמה אשר מדמים באופן מוחלט את מבחני הבגרות במתמטיקה האמיתיים. כך אפשר להתרשם מאופן הבחינה ומהיכולות האישיות, מהידע ומהקשיים בהם נתקלים.

הלימודים מקנים את כל הידע הנדרש, כלים ושיטות להתמודדות עם כל קושי העולה מהבעיות והתרגילים.

 הקורסים להשלמת בגרות במתמטיקה נותנים הזמנות לכל מי שבתיכון חשש ונרתע מהמתמטיקה, לנסות זאת שוב. לשפר ציון או להשלים את מה שלא עשה. מורים מיומנים ושיטות חדשניות מסייעים להתגבר על הרתיעה. יש רבים שהציון במתמטיקה הוא כל מה שחסר להם להשלמת בגרות מלאה וכדי להמשיך ללימודים גבוהים, זו ההזדמנות.

איך לבחור איפה לעשות השלמת בגרות במתמטיקה 4 יחידות?

לימודי בגרות במתמטיקה 4 יחידות נלמדים בהרבה מוסדות ולפני שנרשמים ללימודים כדאי לבדוק מהם נתוני ההצלחה של בית הספר, כמות התלמידים בו, חומרי הלימוד, האם יש אתר באמצעותו ניתן לעשות תרגול נוסף אונליין, כמות המדריכים ורמתם, מה עלות הקורס, כמה מפגשים מתקיימים, מה מתכונת המפגשים ועוד.

הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה לשפר את הציון שלו במתמטיקה 4 יחידות, להשלים את הציון או להשלים יחידה מ-3 יחידות ל-4. זהו חומר  המועבר לתלמידי תיכון ולכן ההתמודדות עימו נגישה  ואפשרית. כמובן שרק עם השקעה ונכונות מגיעים לתוצאות.

להשלמת בגרות 4 יחידות במתמטיקה אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת טלמור פסיכומטרי ומתמטיקה, טל. 072-2411454, 052-5539390.

שתפו עם חברים

אולי יעניין אותך גם...

  מעוניין לשמוע פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  לירן עזרן

  רציתי להגיד ליניב ומיקי תודה ענקית!!! סיימתי בציון סופי של 100 והכל בזכותכם, תמיכה של 24 שעות ולימוד מקצועי בטירוף.. ובזכותכם התקבלתי לתואר שרציתי!אמליץ לכל מי שאני יכול על הקורס תודה ענקית!!

  שחר טרופ

  קורס ברמה גבוהה מאוד! צוות מקצועי ויחס אישי ממליצה בחום!!!!

  עדן פאר

  תותח! גרם לי לעבור את הבגרות בכיף ועם ציון מעולה. עדיין משתמש בחלק מהכלים שנתן לי בלימודי ההנדסה באוניברסיטה. לא תתחרטו!

  נוי סיני

  בתור תלמידה בקורס הפסיכומטרי של יניב , אני יכולה רק לשבח ולהגיד שאין מורה כזה! קשוב , אדיב , מקצועי והכי חשוב מוכן לעזור בכל שעה וזמן ! תמיד זמין לכל שאלה ורוצה לעזור על מנת להביא להצלחה של התלמידים . ממליצה לכל מי שרוצה להגיע ללמוד ולהצליח (:

  זאב ימפולסקי

  למרות שזה היה פסיכומטרי וכל החברים שלי הבטיחו לי זוועות לא הרגשתי ככה אצל יניב , כל שיעור עבר בקלות ובמהירות , כל בקשה או שאלה דבילית שהייתה לי יניב ידע לענות מיד ולתת את המענה הכי טוב שיכולתי לבקש. הרבה מהשיעורים יניב העביר לנו על איך להתכונן לפסיכומטרי מעבר לתרגילים והמבחן עצמו אלא גם איך מתכוננים נפשית למבחן ואישית הגישה שלו לבחינה מאוד עזרה לי. אני חושב שהוא המורה הכי טוב שיכולתי לבקש ובאמת שזכיתי ללמוד אצלך!! כל מי שמתלבט, ממליץ להוריד חשש מהלב ופשוט להתחיל ללמוד אצלו, מורה ובן אדם מדהים! העלה לי ב 60 נקודות את הציון ושיפר אותי פלאים בחלק המילולי והכי קשה בבחינה!!

  נטע לדיז'נסקי

  מיקי מורה מעולה!! מעביר את החומר בצורה מאוד ברורה ועניינית. הקורס בנוי ככה שכחודש לפניי הבגרות מסיימים את החומר ואז יש מרתון והמון תרגול, מה שמאפשר ללמוד לעומק ובאמת להצליח בבחינה אחריי כל כך הרבה חזרות. מיקי אוהב את המתמטיקה וזה מורגש בשיעורים ובאווירה החיובית שהוא משרה בכיתה ככה שמתאפשר דיון פתוח ושאילת שאלות. במהלך כל הקורס מעולם לא קרה לי שנשארתי ללא מענה יחס אישי ברמה של שיעור פרטי ואווירה מעולה ככיתה. תודה רבה!! ממליצה בחום!

  נופר צדוק

  כמה שנים טובות מאז הקורס, ושהאקדמיה כבר מאחורי- יניב הוא לגמרי דמות שאני לא יכולה לשכוח!! איש מקסים לפני הכל, מקצועי מאוד, ורגיש לכל אחד ואחד מהילדים שלו והקשיים שלהם. יניב הפך את תקופת הפסיכומטרי לזמן כיפי, וכל שיעור היה מעשיר ומצחיק בו זמנית... ובעיקר, הוא לימד אותנו לחשוב. תודה יניב! על המסירות, האכפתיות, והציון (;

  ירדן בן משה

  ללא ספק בית הספר מספר אחד ללימודי פסיכומטרי ומתמטיקה. עברתי אצל יניב קורס פסיכומטרי לאחר המלצה של חבר ואין ספק שהוא צדק בגדול. יחס אישי, אכפתיות ומקצועיות הם רק חלק מהמאפיינים של הקורס. בקיצור, אם אתם עדיין מתלבטים, הגעתם למקום הנכון

  עדן פינגרהוט

  יניב המורה הכי טוב שיכולנו לבקש! מורה שתומך ודוחף את כולנו קדימה לממש את מלא הפוטנציאל של כלאחד תוך נתינת יחס אישי בלי לפספס, אצלו תמצאו את העצות הכי טובות, הפתרונות הכי חכמים וכמובן חיוך דואג והרבה מצב רוח טוב בתקופת הפסיכומטרי המתסכלת. מומלץ בחום, לכולם, בטלמור תקבלו השקעה בטוחה במורה תותח ואין ספק שתצאו מרוצים!!!!

  אלכס זבולוקו

  קשה לרשום משהו חדש מעבר לביקורות שכבר רשומות כאן. יניב מורה מצוין וכמה חבל שאין מורים כאלה במערכת חינוך . בן אדם שלא מוותר עד שאחרון התלמידים מבין את הנלמד בשיעור. דואג להעביר שיעורים באווירה כיפית שאנשים לא ירדמו. מה שהכי חשוב אצל יניב זה שאיפה למצוינות וזה תכונה מאוד חשובה למורה. לכל אלה שקוראים את הביקורות ומתלבטים, פשוט תתנו לזה צ'אנס ותראו שעשיתם את הבחירה הנכונה !! ושוב יניב המון תודה !

  מאי ברגמן

  אין לי ספק שיניב הוא המורה הכי טוב שאפשר למצוא היום בשוק. הגעתי אליו לגמרי במקרה ובזכותו הצלחתי להוציא את הציון שרציתי בפסיכומטרי! יכולת הקריאה שלו את כל אחד מהתלמידים וההבנה איזו שיטה הכי נכונה ומתאימה לכל אחד היא פשוט מדהימה! שלא לדבר על האכפתיות שלו מכל אחד ואחד והאנרגיות הטובות שהוא משרה בכיתה. מורה מספר 1 ללא צל של ספק!

  אופק בן שמחון

  הגעתי ליניב אחרי המלצות רבות, קורס פסיכומטרי מעולה! יחס אישי מצוין והעברת התכנים באופן מקצועי!!

  תמיר יקוטי

  שיפור של 120 נקודות בין הציון שקיבלתי כשלמדתי ביואל גבע לבין זה שקיבלתי כשלמדתי אצל יניב טלמור...התוצאה מדברת. פשוט אלוף!

  עדן מירו

  למורה הטוב בעולם!!! רציתי להודות לך על כל ההשקעה, הנתינה והעזרה שהענקת לי ולשאר תלמידי הכיתה ללא גבול. על זה שתמיד היית לנו לאוזן קשבת, ידעת לתמוך ולעודד כשצריך ובאותה העת להיות קשוח, לדרבן ולדחוף אותנו להצלחה. בזכותך הצלחתי להגשים את כל השאיפות והמטרות שלי ולקבל את המלגה שכל כך רציתי!! עכשיו אני יכולה להנות מהטיול שלי כמה שיותר ולהיות בראש ובלב שקט אין מורה כמוך בעולם!!! תודה על הכל

  שוהם אבן

  מי שצריך להשלים בגרויות / פסיכומטרי - זה המקום! אחרי שעברתי קורס גם ביואל גבע יכולה להמליץ בלב מלא שזה המקום למי שצריך התוכן עצמו מועבר בצורה מקצועית בכיתה ומותאמת לך אישית על ידי המורים המקסימים מרסלו ויניב. במקום יש יחס אישי וחם , ויודעים לתת לכל אחד בנפרד את מה שהוא צריך בשביל להגיע להצלחה מקסימלית במבחן. באמת מרגישים כמה אכפת להם ממך ומההצלחה שלך, בעייני אין מקום אחר להגיע אליו :)

  אופיר שילונציק

  כשנרשמתי לקורס 5 יחידות במתמטיקה של מיקי, בבית הספר של יניב טלמור, הייתי קצת מבואס, בעיקר בגלל הטראומה ממתמטיקה שיש לי מהתיכון. מהר מאוד הבנתי שזה לא נורא בכלל, ושאפילו אפשר לאהוב את זה. כל החומר הועבר בצורה ברורה ועניינית, הגעתי לבגרות מוכן ברמה הכי גבוהה שיכלתי להיות מוכן. לאורך כל הקורס מיקי שילב הוכחות והצצות לנושאים שמעבר לבגרות, בזכותו הבנתי שלכל דבר במתמטיקה יש סיבה ולא "כי ככה זה" כמו שלימדו בתיכון. אחד היתרונות הגדולים הוא שסיימנו את כל החומר חודש לפני הבגרות, מה שהשאיר הרבה מאוד זמן לתרגול בגרויות שלמות. בקיצור אין מה להתלבט, יש לכם על מי לסמוך!

  נועה קמר

  עשיתי קורס ראשון בטלמור ואחר כך פעם שנייה למדתי לבד ונעזרתי במקום הרבה. יניב ומרסלו אלופים, מקצועיים והכי חשוב- אכפתיים יותר מכל מקום אחר שנתקלתי בו. היה פשוט כיף ללמוד באווירה כזו, נותנים עזרה אמיתית מהלב גם עבור מי שנבחן בפעם השנייה. בית הספר הכי טוב לפסיכומטרי ומתמטיקה ללא ספק.

  יוסי שאבו

  היה לי את העונג ללמוד אצל יניב, מורה אכפתי מסור ומקצועי. תודה על מענה אינסופי על שאלות מעבר לשעות הלימודים. תודה על ההסברים המפורטים בפעם המי יודע כמה. תודה על הדרך בה העברת את השיעורים בחיוך וכיף. בקיצור... תודה על מי שאתה!

  תום קורנפלד

  תודה ענקית ליניב, בזכותו ובזכות הקורס שהוא מעביר קיבלתי ציון מטורף בפסיכו.. אחרי שכבר עשיתי שני קורסים אחרים אני יכול להגיד בלב שלם שאצל יניב קיבלתי את הכלים הכי טובים להתמודדות עם המבחן הזה. האווירה במהלך השיעורים טובה ויש זרימה ותחושה כללית של לימודים. יחס אישי כזה והבעת עניין בהצלחה האישית שלי ובבעיות שיש לי בלימודים (כמובן שלכל בעיה היה פתרון) זה לא משהו שאני מצפה למצוא בדרך כלל והופתעתי לטובה ובגדול. אז לכל מי שעדיין לא החליט איפה הוא/היא רוצים ללמוד אני ממליץ בחום ואמשיך להמליץ בעתיד ללמוד אצל יניב!! תודה רבה לך יניב!!! קשה לי להאמין שהייתי מצליח כלכך בלעדייך!!!

  פז ברק

  זו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מבחן פסיכומטרי וחיפשתי מקום ומורה שיאפשרו לי את התנאים הטובים ביותר ללמידה. בית הספר לפסיכומטרי של יניב, האחד והיחיד, עלה על כל הציפיות ואפילו מעבר! יניב מלמד את החומר בצורה מצוינת, הוא קשוב, סבלני ומפגין אכפתיות כלפי כל תלמיד בכיתה. הוא הצליח להרגיע אותי ולהפחית לחצים , ואפשר לי לשאוף למקסימום ואפילו להצליח להגיע אליו. חוץ מזה, הוא גם אפילו הצליח להפוך את חווית הלמידה לכיפית וקלילה הרבה יותר ממה שדמיינתי. ממליצה בחום!!!!!!!!!

  ליאור סולומון

  אין ספק שהבחירה בקורס של יניב היא הנכונה ביותר שעשיתי בדרך לפסיכומטרי. יניב מצליח לתת יחס אישי, ולהתאים עצמו לכל תלמיד, ויחד עם זאת לשמור על רמה גבוהה מאד של לימודים. מהרגע הראשון ברור שהצלחת תלמידיו היא הצלחתו שלו, וזה מורגש לאורך כל הדרך. האווירה בשיעורים נעימה, והחומר מועבר בהמון סבלנות והומור. מומלץ מומלץ מומלץ!

  רועי שלגמן

  יניב היקר, חשוב לי להגיד לך תודה מכל הלב, תודה שהיית שם תמיד לתמוך ולעזור, תודה שהיית שם כשחפרתי לך בלילה בשאלות. אתה אחלה בנאדם ולא היה לי ספק שאתה תהיה טוב! כבר מהמפגש הראשון ידעתי שזה איפה שאני צריך ללמוד. לפני הקורס חששתי נורא מהפסיכומטרי, חשבתי שזה יהיה דבר גרנדיוזי עם חרישות ללא הפסקה ומבחן פסיכי, אבל בזכותך באמת הפסיכומטרי נראה "משחק ילדים". אני בטוח שבית הספר שלך ימשיך לגדול כי אתה בעל יכולות מדהימות. ושוב לסיכום ת-ו-ד-ה  אם אתם מתלבטים על איפה ללמוד, רק טלמור! כיתה קטנה, יחס אישי, ואווירה טובה!

  אופיר קליין

  קורס ברמה הכי גבוהה שיש! יניב מורה מעולה שתמיד עוזר וזמין. החומר הועבר בצורה מעניינת וברורה ואיכות הלמידה לא נפגעה מהלימודים בזום. החומר הלימודי והאפליקציה מאוד טובים ומקיפים את הכל ממליצה בחום!!

  דניאל שוורץ

  עשיתי אצלו את הקורס פסיכומטרי של דצמבר 20. מורה מקצועי תותח, זמין 24/7 עם אפליקציות ועזרים שימושיים בטירוף. מתחילת הקורס ועד סופו הייתי מרוצה מאד וגם ממה ששמעתי מאנשים אחרים שהיו במקומות אחרים נשמע שאתה יניב התמורה הכי גבוהה והרמה הכי גבוהה למרות שהוא לא הכי יקר. ממליץ בחום!!

  עדי צ'רנוגוז

  ליניב התותח, אתה המורה הכי טוב שאפשר ללמוד אצלו לפסיכומטרי. אתה יודע איך לגרום לקורס הזה לעבור בכיף ולא בסבל שהוא יכול להיות. אתה יודע לעורר השראה בתלמידים שלך ולגרום להם לשאוף הכי גבוה שאפשר. הלוואי והיו במדינה עוד מורים כמוך!!! כל מי שרוצה ללמוד לפסיכומטרי או למתמטיקה ברמה הכי גבוהה חייב ללמוד אצלך!!!

  דניאל קריספין

  תותח! אין לי מילים! אחרי קורס פסיכומטרי וקורס מתמטיקה שעברו בצורה אדירה!!! יש לך את הכלים הטובים ביותר להצלחה. מזל שיש אותך ! תודה על תקופה נוראית שבזכותך הייתה פשוט מהנה! 

  רעות יוסף

  מורה עם יחס אישי, שיעורים שמועברים בהומור, מתאים לכל סוגי התלמידים ומביא אותם למקסימום. בלעדיו הפסיכומטרי היה נראה הרבה יותר נורא ממה שהוא באמת. באמת חבל ללכת לכיתות גדולות ומכונים מסחריים, ולשלם הון!

  נדב בנטוב

  ההכנה הכי טובה שתוכלו להשיג! יניב מורה עם ידע וניסיון ענק בכל הקשור למבחן הפסיכומטרי! נותן את כל הכלים היעילים ביותר בשביל להצליח ומכין אותך לימודית ומנטלית בדרך הכי נכונה שיש. מומלץ מאוד!

  עידו שפיגלר

  אני זכיתי. בשניה הראשונה שנכנסתי לטלמור ידעתי. אני במקום הראשון. אין דבר כזה לא להבין! גם אם נראה לך שאין סיכוי, יניב ומרסלו לא יוותרו לך ועליך!! בית ספר שעוטף כל תלמיד בדרך להצלחה. לאחר קורס 5 יחידות מתמטיקה וקורס פסיכומטרי אני בטוח שאצליח! הדרך לא פשוטה כלל, אך עם מורה שמחנך כדרך חיים, מקצוען אמיתי בעל אישיות מדהימה, ההצלחה כבר כאן. אני ממליץ בחום לכל אחד לעשות את הצעד הנכון ולבחור בטלמור.

  מיתר צימרמן

  אז אחרי שהגיעו הציונים, שלא יהיה פה בכלל ספק! בשביל להוציא את הציון הטוב ביותר שכל אחד יכול לקבל- רק יניב טלמור! לפני שהקורס התחיל שמעתי מלא תגובות רעות על המבחן וברגע שהתחיל הקורס הכל קיבל משמעות שונה. יניב העלים את התחושות הנוראיות האלה והפך אותן למשהו חיובי, סוג של אתגר אישי ומהנה שליווה אותי במשך שלושה חודשים עד הבחינה. יניב האלוף, תודה על המוטיבציה שהחדרת, הרצון להצליח, הרוגע וההנאה שהיו לאורך כל הדרך... היחס האישי, הדאגה התמידית והכלים המדהימים שאתה נותן הם אלו שהפכו את הכל לכל כך פשוט וכיף. תודה תודה תודה!

  רן סודרי

  יניב מורה מדהים שיודע לגרום לכל תלמיד להוציא את המיטב. מעביר את השיעורים בצורה כייפית ומקפיד לתת יחס אישי ואוהב. מעבר לזה שהוא מורה מדהים הוא גם אדם מדהים, שזה משהו חשוב הרבה יותר מבחינתי. לא יהסס להשקיע מזמנו הפרטי כדי להסביר נקודה לא מובנת או אפילו סתם שאלה טיפשית של תלמיד מבולבל אז יניב המבריק היה לי תענוג ללמוד ממך ותודה שהפכת את הקורס הזה לחוויה מגניבה.

  עידו בן עמי

  ללמוד מתמטיקה בשעות ערב קשות עם עוד 30 תלמידים זה דבר נורא... בעיקר בגלל שהריכוז ירוד והעייפות גוברת... מזל שיש פתרון ללמוד בכיתה מצומצמת עם יחס אישי מורה שאכפת לו שהתלמיד באמת יצליח ויבין את החומר בכיתה והכל בשעות הבוקר... מיקי משרה בכיתה אוירה טובה כיפית נעימה ומצחיקה ואתה אפילו מוצא את עצמך מבין וצוחק מבדיחות מתמטיות... מיקי דואג שהחומר יושרש בתלמיד וגם אם נתקל בקושי מכל סוג שהוא הוא עושה את המקסימום מבחינתו שהבעיה תיפטר! עוזר להתכונן למבחן עם אסטרטגיה ברורה מראש... ונותן מענה לכל השאלות בעיקר מזמנו... אם לא הבנת את החומר הוא מוכן כשהוא יכול להישאר ולהסביר לך שזה לא מובן מאליו בכלל כמו בכל שאר החברות המסחריות שדקה אחרי השיעור המורה נעלם... מעבר לזה שהוא מורה ומדריך מצוין הוא אדם אמפתי ונעים וזה חשוב לא פחות מומלץ בחום !

  ענבר אברהמי

  יניב אתה מורה מדהים! בזכותך למדתי שלא רק ידע חשוב אלא הסתגלות לבחינה, פיתוח שיטות חשיבה מהירות ולשחק חזק על היתרונות שלי תוך שימת דגש על החסרונות! שילוב של הכלים האלו - ורק ההתמדה והעידוד לדבוק בהם - הוא זה שמביא את הציון הנכסף. מורה שמביא תוצאות מדהימות עם הומור ויחס מדהימים, מומלץ בחום!!!

  רועי אבירם

  יניב מורה מקצועי, יסודי וקשוב. השיעורים מועברים בצורה ממש מהנה וחווייתית. בנוסף לכך, הקורס בנוי באופן מסודר מאוד, דבר העוזר להתמדה ולהתמקדות בעיקר.

  גיא מנטל

  ליניב הגעתי דרך המלצה של חבר, התלבטתי כמו הרוב, לאן להירשם לפסיכומטרי. רק מהפגישה עם יניב ידעתי כבר שאין מה להתלבט. התחלתי את הקורס חודש אחרי השחרור, 5 שנים מאז שסיימתי את התיכון. מיותר לומר שחשבתי שיהיה נוראי ולא אצליח ללמוד ולהשקיע כלל, ואיך בכלל קמים בבוקר. להפתעתי, להגיע לשיעורים פעמיים בשבוע היה פשוט כיף! יניב מורה מדהים, הלמידה נעשית באווירה קלילה, כיפית וכל שיעור מלא בצחוקים. יניב מעביר את החומר בצורה מעולה ומוכיח לכל תלמיד ותלמיד שהפסיכומטרי בכלל לא נורא! יניב יודע איך לגשת לכל אחד, למצוא לכל תלמיד את ההסבר שהכי מתאים לו אישית ויעזור לו הכי הרבה! את הציון שלי (704) אני חייב ליניב! אני לא מאמין שאף מכון אחר יציע את מה שמקבלים בטלמור, כיתה קטנה ואינטימית, מספר התלמידים מאפשר ליניב לתת יחס אישי לכל אחד וגם אם הוא לא מצליח בזמן השיעור עצמו - יניב מציע את עצמו ואת הכיתה שלו בימים הפנויים שלו לכל אחד שרוצה. אם זה לתגבור, או אפילו סתם לבוא ולתרגל לבד. 

  רועי צור

  למי שצריך להוציא ציון גבוה בבגרות במתמטיקה, זה המקום בשבילו. כיתה קטנה עם יחס אישי, חומרי לימוד ברמה גבוהה, אחלה כיתה עם אווירה טובה וכמובן מורה מקצועי שדוחף קדימה. שוב תודה!

  נוי כהן

  הכי שמחה בעולם שבחרתי ללמוד אצל יניב ! מקצועי מאד , יחס אישי ומענה לכל שאלה ברמה הכי גבוהה שיש , הכנה מעולה לקראת המבחן והאווירה והצורת לימוד של יניב מדהימה

  ענבר קונקיס

  מורה שהוא הרבה מעבר למורה, יחס שהוא לא רק מקצועי הוא גם חם ואוהב, צחוק שלא נגמר, ובעיקר מבחן שבזכות יניב הפך מסיוט שלא נגמר לסך הכל עוד סימולציה. לכל מי שמתלבט בין כל המכונים האלה שהם בסך הכל סתם עוד מטחנה של כסף - יניב זאת הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות!

  ספיר בן שמחון

  יניב הוא באמת המורה הכי טוב שאפשר לבקש. כבר אחרי שיעור אחד אפשר לראות שהוא נהנה ללמד ושאכפת לו מההצלחה של כל תלמיד ותלמיד. תמיד מלמד בסבלנות, בהירות ומלא הומור. רציתי להגיד תודה על כל התמיכה והעזרה שהענקת במהלך הקורס, אין ספק שלא הייתי מגיעה לציון שהגעתי בלעדייך. היחס האישי והנכונות לעזור עושות את כל ההבדל. תודה רבה!

  חן איסקביץ

  יניב הוא מסוג האנשים שלא אשכח לעולם ! הלוואי והיית יכול להיות המורה שלי גם בתואר! אחרי שעברתי אצלך קורס 5 יחידות במתמטיקה ופסיכומטרי , אני יכולה להגיד בלי ספק שזאת הייתה הבחירה הנכונה! תודה לך על היחס האישי המדהים! על הרבה שעות שנתת מעבר והסברת בסבלנות ותמיד עם חיוך! צריך בעולם עוד אנשים כמוך ! באמת שרק בזכותך הצלחתי ליהנות מכל רגע ! הפכת את הלמידה הקשה הזו לחוויה חיובית! פשוט ת ו ד ה !!!

  רעות רוזנצוויג

  ממליצה מאוד!! מורה מדהים שנותן את כל הכלים להצליח בפסיכומטרי, יחס אישי והשיעורים עוברים בכיף.

  הילה אללוף

  נדיר למצוא בימינו אנשי חינוך עם אהבה כה גדולה למקצוע המעניקים תחושה כלכך טובה ויחס אישי מיוחד במינו. יניב הוא אחד מהמורים הנדירים הללו. השיעורים במהלך כל הקורס מתחילתו ועד מפגש הסיכום התנהלו ברוח טובה, הרבה הומור וכמובן לימוד החומר בצורה המיטבית. במהלך הקורס יניב תמיד ידע להגיד את הדברים הנכונים, תמיד ידע איך להרים כל תלמיד ותלמיד בדרכו שלו. אני מאושרת שבחרתי ללמוד בטלמור ואין ספק שזה הפך את התקופה הזאת ללא נוראית בכלל ואפילו למצחיקה ומהנה:) יניב, תודה רבה על כל ההשקעה ועל היחס המדהים שהענקת לי! בזכותך הרגשתי שיש מישהו שבאמת סומך עליי ומאמין בי, ועל זה, אני מודה לך מקרב לב! לא יכולתי לבקש מורה ובן אדם טוב יותר לעבור איתו תקופה זו! ממליצה מכל הלב, אתם לא תתחרטו !

  נועה ארבל

  תודה למורה דרך מדהים, אכפתי, קשוב שדוחף קדימה להצלחה. לא טעיתי כשהחלטתי ללמוד אצלו גם מתמטיקה וגם לפסיכומטרי- שני קורסים אינטנסיביים ומרתיעים בהחלט אך בעזרתו הרבה צלחתי את שניהם! ממליצה בגדול !

  עדן שוסטר

  קורס פסיכומטרי ברמה גבוהה! ליווי ויחס אישי, יניב היה זמין תמיד ולא ויתר והתוצאות בהתאם! ממליצה!!

  אופק סבג

  פסיכומטרי בצל הקורונה אצל יניב, היו קצת חששות לגבי לעשות את כל ההליך בזום, אבל בפועל לא הורגש שוני. יניב מורה תותח שתמיד זמין לשאלות ונותן מעצמו 24/7, מקצוען עם נסיון שעשה את הקורס עשרות פעמים והדבר ניכר. מלמד בצורה מהנה תמיד עם חיוך ומסביר בכיף, יש לו אפליקצייה ואתר נוחים לשימוש מכילים כל מה שצריך ומעבר. בקיצור מומלץ בחום 💪🏻

  ליהי רשף

  סיכום של קורס הפסיכומטרי שלי במשפט אחד - קיוויתי למורה הטוב ביותר, וקיבלתי הרבה הרבה הרבה יותר מזה. יניב, הופתעתי כל שיעור מחדש איך הצלחת להעביר חומר כל כך משעמם בדרך כל כך מצחיקה ומעניינת. הופתעתי איך בן אדם אחד יכול להשקיע את ה100% שלו בכל תלמיד, בכל שעה ומכל מקום. הופתעתי מהיכולת שלך תמיד לדעת להגיד את המילים הנכונות ולהרים למעלה בדיוק כשהכי קשה. הופתעתי מהסבלנות העצומה שאפיינה אותך לא משנה כמה היינו חופריםםםםם. ובעיקר הופתעתי מהיכולת שלך להיות המורה גם הכי מקצועי, גם הכי תומך, גם הכי אכפתי, גם הכי מתחשב - וכל אלה, ביחד ! לקראת סוף הקורס, הפסקתי להיות מופתעת ופשוט הייתי גאה שבחרתי לעבור את הסיוט הזה שנקרא פסיכומטרי, במקום הטוב ביותר תודה על הכל ! ! !

  הראל בן יוסף

  עשיתי קורס פסיכומטרי ולאחר מכן קורס מתמטיקה בבית ספר טלמור, חוויה מצוינת, חומר אפליקציה ואתר ברמה מאוד גבוהה, מורים מעולים מהטובים ביותר בתחום, ממליץ בחום!! אני אישית המלצתי לפחות ל3 חברים שלא הצטערו לרגע!!

  whatsapp

  שלח הודעה