מחשבון ציון פסיכומטרי: כלי מתקדם המותאם ליחסי המרכז הארצי | טלמור
phone
צפה בעגלה

מחשבון ציון פסיכומטרי

הציון בבחינה הפסיכומטרית הוא יחסי. בעת בדיקת הבחינה המרכז הארצי משווה את האחוזי ההצלחה שלכם לאחוזי ההצלחה של הנבחנים האחרים וכך קובע את הציון שלכם. בדיוק מסיבה זו בנינו עבורכם את המחשבון שלפניכם.

המחשבון מחשב את הציון שלכם בסימולציה שזה עתה עשיתם בהתאם לסרגל היחסיות בציונים של המרכז הארצי. חשוב שתבחרו במדויק את המועד שאותו פתרתם כיוון שישנה יחסיות שונה וסרגל ציונים מעט שונה לכל מועד.

בכל בחינה פסיכומטרית שהמרכז הארצי מפרסם ישנם 6 פרקים – שני פרקים מילוליים, שני פרקים כמותיים ושני פרקים באנגלית. בעת ההזנה של התוצאות שלכם למחשבון הציונים עליכם לבחור את סוג הפרק ולמלא בו את מספר התשובות הנכונות שלכם.

לאחר לחיצה על מקש "חשב ציון" תקבלו שלושה ציונים, בדיוק כשם שתקבלו מהמרכז הארצי – ציון רב תחומי, ציון בדגש כמותי וציון בדגש מילולי. אתם מוזמנים לקרוא מעט יותר על אופן החישוב של הציון הפסיכומטרי, או לראות סרטון פשוט שיסביר לכם מעט יותר על המבנה של המבחן הפסיכומטרי והציונים האפשריים בו.

לאחר בדיקת הציון שלכם אתם מוזמנים להיעזר בפתרונות המלאים והמפורטים שלנו לבחינות של המרכז הארצי כדי לתחקר את הבחינות שלכם לעומק. מומלץ לקרוא את הפתרונות המלאים גם בשאלות בהן עניתם נכון וזאת כדי לוודא שאכן פתרתם בדרך הנכונה והטובה ביותר.

שתפו עם חברים

אוליי יעניין אותך...

whatsapp

שלח הודעה