On-The-Go

כניסת תלמידים

Lost your password? (close)

פסיכומטרי בזמן
הצבא

פסיכומטרי בזמן הצבא

לגשת לבחינה הפסיכומטרית בזמן הצבא

בית הספר של יניב טלמור מספק קורסים מלאים ואיכותיים לפסיכומטרי לתלמידים בכל גיל ובכל רמת לימוד. בין היתר הקורסים פתוחים בפני חיילים המעוניינים לנצל את תקופת השירות הצבאי בכדי לגשת למבחן הפסיכומטרי.

להתכונן לפסיכומטרי בצבא

הבחירה לגשת לפסיכומטרי בזמן הצבא יכולה בהחלט להיות נבונה ולהניב תוצאות גבוהות, זאת בתנאי שמתכוננים נכון לתקופת הקורס ולמבחן. 

ההכנה לבחינה יכולה להתבצע בלימוד עצמי בבסיס ובבית עם ערכות הלימוד המלאות בליווי האפליקציה שלנו. כמו כן, ניתן גם להירשם לקורס שלנו במועד המתאים לבחינה המיועדת.

בשני המקרים חשוב לזכור כי לפני תחילת הלימודים חשוב לעשות הכנה לפסיכומטרי, ובנוסף להקדיש פרק זמן של כשלושה חודשים עד הבחינה עצמה.

יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי לימודים לפסיכומטרי במהלך שירות צבאי מתאימים רק למי שיש לו מספיק זמן פנוי במהלך היום ללמידה שקטה ומרוכזת. במידה ולא, אנו ממליצים לדחות את הבחינה למועד מאוחר יותר (בתום השירות הצבאי).

להתכונן לקורס פסיכומטרי

מעבר ללימוד השוטף לקראת הבחינה, כדי להתחיל את הלימודים ברגל ימין ולהגדיל את סיכויי ההצלחה של תלמיד מומלץ לערוך הכנה מעמיקה וראויה לקורס. ההכנה בבית הספר של יניב טלמור כוללת: 

• הסרת חלודה בתחום האלגברה – בספר היסודות תמצאו כ 150 עמודים ובהם 5 פרקים מקיפים של תרגול בתחום האלגברה. הנושאים אותם תרעננו הם – שברים, חזקות, שורשים, משוואות ונוסחאות הכפל המקוצר. בכל פרק ישנו מבוא מקיף לנושא עם דוגמאות פתורות, תרגול רב ופתרונות מלאים ומפורטים. 

• הסרת חלודה בתחום הגאומטריה – בפרק זה תמצאו כ 100 עמודים ובהם 4 פרקים מקיפים של תרגול בתחום הגאומטריה. הנושאים אותם תרעננו הם – ישרים וזוויות, משולשים, מרובעים ומעגלים. בכל פרק ישנו מבוא מקיף לנושא עם דוגמאות פתורות, תרגול רב ופתרונות מלאים ומפורטים.

• תרגול פעולות חשבון – בבחינה הפסיכומטרית, בניגוד לבגרות במתמטיקה, השימוש במחשבון הינו אסור. לכן, עלינו לוודא כי החישובים הנדרשים לפתרון השאלות לא יעכבו אתכם בבחינה. לשם כך בנינו עבורכם מחשבון תרגול, המכיל מאות תרגילים, שיסייע לכם לבצע את פעולות החשבון העיקריות בבחינה הפסיכומטרית.

• הרחבת אוצר המילים באנגלית – בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית אנו נבחנים על הידע שלנו בשפה האנגלית. אין צורך בלמידת דקדוק כמו בבגרות באנגלית, אלא חשוב לשים דגש עם הרחבת אוצר המילים שלכם. לשם כך, בנינו עבורכם את לומדת המילים המתקדמת שלנו. בלומדה תוכלו למיין את המילים לרמות ידע שונות, להוסיף לעצמכם אסוציאציה אישית למילים השונות, לבחון את עצמכם על קבוצות מילים שונות ועוד. ככל שתתמידו בתרגול בלומדת האנגלית באפליקציה כך תרוויחו יותר נקודות בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית.

• הגברת קצב הקריאה באנגלית – בפרק האנגלית ישנן בסך הכל 22 שאלות אותן עלינו לפתור בתוך 20 דקות. ככל שקצב הקריאה שלכם יגבר כך יהיה לכם קל יותר להספיק את כל השאלות. באתר תוכלו למצוא קישורים רבים לקריאה באנגלית – מאמרים, עיתונים וכתבות מעניינות.

• פעילות גופנית ותזונה מתאימה – עוד בטרם הקורס אנו ממליצים להיכנס לשגרה של פעילות גופנית התורמת להגברת הערנות ומשפרת מצב רוח, כמו גם להתאים את התזונה שלכם. מוזמנים לקרוא ולהבין מה מומלץ לאכול בתקופת הלימודים

• התאמת שבוע העבודה שלכם – דאגו מראש לבניית אורח חיים כמה שיותר פנוי ללימודים במהלך הקורס, עם משרות חלקיות שלא עולות על שניים או שלושה ימי עבודה בשבוע.

ערכות לימוד עצמי לפסיכומטרי

אם אתם מרגישים שיש לכם מספיק זמן פנוי במהלך היום כדי ללמוד למבחן הפסיכומטרי, אך הלוז שלכם אינו קבוע והזמן הפנוי שלכם אינו במועדים קבועים, יתכן ויתאים לכם ללמוד לבד לבחינה בעזרת הערכות המקיפות שלנו. הערכות כוללות תוכנית לימוד שבועית מסודרת, ספרי תרגול מקיפים אליהם יש גישה גם דרך האינטרנט (כדי שלא תצטרכו לסחוב את הספרים לבסיס), סימולציות מלאות ועדכניות עם פתרונות מפורטים, לומדת אנגלית ולומדה ייחודית לגאומטריה. כמו כן הערכה כוללת אפליקציית לימוד מתקדמת, מערכת להזנת מבחנים, מערכת להגשת חיבורים, סטופר לבחינה ומחשבון לפרק הכמותי. כל זאת לצד מערך תמיכה מלא עבור בעיות שאולי יתעוררו במהלך הלימודים בשיעורי הבית. 

הרשמה לקורס פסיכומטרי בזמן הצבא

להרשמה לקורס פסיכומטרי בזמן הצבא, קבלת עוד מידע וקביעת פגישת ייעוץ מקצועית, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם בית ספר של יניב טלמור: 

072-2411454 או 052-5539390 או במייל info@yanivtalmor.co.il.

 

מעוניין לקבוע פגישה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

    Close Menu
    UX & Design: Shnorkel / Developing: MLY
    שלחו הודעה