מבחן אמירם - טלמור - פסיכומטרי ומתמטיקה
phone
צפה בעגלה

מבחן אמיר"ם

מבחן אמיר"ם

מבחן אמיר"ם (אנגלית מיון לרמות ממוחשבת) הינו מבחן שמטרתו לסייע למוסדות להשכלה גבוהה לסווג את המועמדים לפי רמתם באנגלית. ניתן להירשם לבחינה במוסדות הלימוד עצמם ואז להיבחן במוסד הלימוד המבוקש, או להירשם באתר המרכז הארצי לבחינות והערכה ולהיבחן בחיפה (יתכן כי בהמשך תהיינה אפשרויות נוספות).
בנוסף, מבחן אמיר"ם הינו מבחן ממוחשב והינו מבחן אדפטיבי (מבחן המשתנה מנבחן לנבחן כיוון שהשאלות מתאימות את עצמן לרמתו של הנבחן). מבחן האמי"ר הינו מבחן מודפס שאינו אדפטיבי וזהה לכל הנבחנים.
טווח הציונים שניתן לקבל בבחינת האמיר"ם הוא 150 – 50 וככל שמועמד מקבל ציון גבוה יותר כך מספר הקורסים שיצטרך לעבור קטן יותר. מועמד שקיבל ציון הגבוה מ 134 נהנה מפטור מלימודי אנגלית בתואר הראשון.
להלן פירוט הציונים הנדרשים לקורסי אנגלית במוסדות להשכלה גבוהה –

רמת הקורס באנגלית ציון באנגלית (בפסיכומטרי/אמיר/אמיר"ם)
מתחילים 1 64-77
מתחילים 2 78-84
טרום מתקדמים 1 85-94
טרום מתקדמים 2 95-99
מתקדמים 1 100-119
מתקדמים 2 120-133
פטור מלימודי אנגלית 134 ומעלה

מבנה מבחן האמיר"ם
במבחן האמיר"ם עליכם לפתור פרק אנגלית אחד ובו שלושה נושאים – השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא.

1. שאלות השלמת משפטים – 8 שאלות השלמת משפטים במבנה אמריקאי (4 תשובות).
2. שאלות ניסוח מחדש – 4 שאלות בהן תצטרכו למצוא (מבין התשובות) את הניסוח הדומה ביותר למשפט הנתון בשאלה.
3. קטעי קריאה – 10 שאלות הנוגעות לשני קטעי קריאה.

בניגוד למבחן האמי"ר שבו ניתנות לנבחן 20 דקות לפתרון הפרק כולו, במבחן האמיר"ם הזמן נמדד לכל שאלה בנפרד. כאשר תם הזמן לשאלה מסוימת המחשב אוטומטית עובר לשאלה הבאה ואין אפשרות לחזור אחורה לשאלות, או לסיים שאלות מהר יותר כדי לצבור זמן לשאלות הבאות.

הזמנים המוקצבים לכל שאלה במבחן האמיר"ם הם –
• השלמת משפטים – 2 דקות לשאלה.
• ניסוח מחדש – 4 דקות לשאלה.
• הבנת הנקרא – 7 דקות רק לקריאת הטקסט, ולאחר מכן 4 דקות לכל שאלה העוסקת בטקסט.

במבחן האמיר"ם ישנה אפשרות לקבל הקראה. במצב זה זמני הפתרון לכל שאלה גדלים –
• השלמת משפטים – 4 דקות לשאלה.
• ניסוח מחדש – 6 דקות לשאלה.
• הבנת הנקרא – 10 דקות רק לקריאת הטקסט, ולאחר מכן 6 דקות לכל שאלה העוסקת בטקסט.

הצלחה במבחן האמיר"ם תלויה במספר גורמים:
• שליטה באוצר מילים הרלוונטי לבחינה.
• ניסיון רב בפתרון סוגי השאלות המופיעות בבחינה.
• פתרון פרקים מלאים המדמים את הבחינה עצמה.
למידת אוצר מילים הינו תהליך שמומלץ להשקיע בו זמן רב כיוון שאוצר המילים בבחינה הוא רחב ומאתגר. באפליקציה ובאתר שלנו תמצאו לומדת מילים מדהימה שתאפשר לכם לסנן קבוצות מילים, להוסיף אסוציאציות אישיות, לערוך מבחנים ועוד.
רק לאחר השקעת זמן בהרחבת אוצר המילים שלכם מומלץ להתחיל לתרגל את הנושאים הפרטניים שיש בפרקים עצמם בספרי התרגול למבחן אמירם. בספרים תוכלו למצוא מאות רבות של שאלות בנושאים השונים.
כיוון שבחינת האמיר"ם הינה ממוחשבת עליכם להתרגל לפתור שאלות אל מול מסך מחשב. בבית הספר שלנו כל הספרים הם דיגיטליים וכך תוכלו לתרגל שאלות בצורה המדמה בצורה מיטבית את הבחינה.
כמו כן, לרוכשים את ערכת הספרים שלנו לבחינת האמיר"ם תהיה גישה לבחינה האדפטיבית שפיתחנו. בתקופה של כשבועיים/שלושה לפני הבחינה עצמה מומלץ להתחיל פרקים מלאים על זמנים. הבחינה הממוחשבת שלנו הינה הבחינה היחידה בארץ שהינה אדפטיבית ומדמה בצורה מושלמת את מבחן האמיר"ם.
לחצו לפרטים נוספים לגבי ערכת הכנה למבחן האמירם.

קרא עוד

מבחן אמירם הוא מבחן באנגלית הקובע עבורכם לא מעט במהלך התואר הראשון. רוצים להבין עוד? מוזמנים להמשיך ולקרוא. 

איפה נבחנים במבחן אמירם?

בעת תהליך ההרשמה למבחן אמיר"ם באתר של המרכז הארצי תוכלו לבחור את היום שבו אתם רוצים להיבחן כמו גם את מרכז הבחינה שבו תרצו להיבחן (חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע). 

כל כמה זמן אפשר לגשת למבחן אמירם?

אין מגבלה על מספר הפעמים שאפשר לגשת לבחינה. עם זאת, תאלצו להמתין 35 ימים בין בחינות. אם תיגשו לבחינה בטווח זמן הקצר מ 35 ימים בחינתכם תיפסל. 

לכמה זמן תקף הציון במבחן אמירם?

על פי נוהלי רוב מוסדות הלימוד, הציון של מבחן האמיר"ם תקף למשך 7 שנים לפחות. 

מתי נערך מבחן אמיר"ם? מהם מועדי מבחן אמירם?

בניגוד למבחן הפסיכומטרי שבו ישנם 4 מועדים קבועים מראש בשנה, למבחן אמיר"ם אתם יכולים לבחור מתי תרצו להיבחן. בעת תהליך ההרשמה באתר של המרכז הארצי תוכלו לבחור את היום הספציפי שבו תרצו להיבחן, אבל לא תוכלו לבחור את השעה. 

כמה זמן מראש צריך להירשם למבחן אמירם?

ההרשמה למבחן חייבת להתרחש לפחות 5 ימים לפני מועד הבחינה המבוקש. 

במה מותר להשתמש במבחן אמירם?

בעת הבחינה אסור להשתמש במילון אלקטרוני, מחשבונים (או שעוני מחשב), שעוני עצר שמשמיעים קול, שעון חכם, טלפון, מחשב נייד, מכשיר אלקטרוני כלשהו, מילון, ספר, דפי עזר כלשהם וחומר עזר אחר. 

איזה ציון קובע – האחרון שעשיתי או הגבוה ביותר שקיבלתי?

בדרך כלל מוסדות הלימוד מתחשבים בציון הגבוה מקרב כל הציונים שהצלחתם לקבל, אבל תמיד מומלץ לוודא זאת ישירות מול המוסד האקדמי בו תרצו ללמוד. 

איך נכנסים לאיזור האישי באתר של המרכז הארצי

לאחר ההרשמה תקבלו אישור הרשמה לכתובת המייל שהזנתם בעת ההרשמה. בעזרת אישור ההרשמה תוכלו להיכנס לאיזור האישי שלכם באתר המרכז הארצי.

האם ניתן לשנות את מועד הבחינה או את מקום הבחינה

ניתן לשנות את יום הבחינה עד חמישה ימים לפני הבחינה ללא תשלום. 

במידה ונבחן לא מגיע לבחינה הוא יוכל להעביר את הרשמתו למועד אחר, על בסיס מקום פנוי, באיזור האישי שלו באתר המרכז הארצי. העברת הרשמה למקום או יום אחר (לאחר יום הבחינה) תעלה לנבחן כ 20% מגובה דמי הבחינה. 

האם ניתן לבטל את ההרשמה שלי למבחן אמירם?

ניתן לבטל את ההרשמה באיזור האישי שלכם באתר המרכז הארצי. תוכלו גם לקבל החזר של חלק מהסכום (בניכוי של דמי הטיפול בביטול). 

אם תבטלו עד 5 ימים לפני הבחינה דמי הטיפול יהיו 30% ממחיר הבחינה. אם תבטלו לאחר מכן, דמי הטיפול יהיו 45% ממחיר הבחינה. 

איך מקבלים את הציון של מבחן האמירם

תוכלו לבדוק מהו ציונכם באיזור האישי שלכם באתר המרכז הארצי בין 7 ל 10 ימים לאחר יום הבחינה. 

האם אפשר להגיש ערעור על הציון של מבחן אמירם

המרכז הארצי מאפשר להגיש בקשות לבדיקה חוזרת של קובץ הבחינה שלכם. הליך זה כרוך בתשלום דמי טיפול. אם יתברר כי אכן הייתה טעות או תקלה כלשהי בחישוב הציון שלכם יוחזרו דמי הטיפול במלואם. 

ניתן להגיש בקשה לבדיקה חוזרת עד שלושה חודשים מיום הבחינה. את התשובה על הערעור שלכם תקבלו לדואר האלקטרוני שלכם בתוך 7 ימי עבודה מיום קבלת הבקשה ותשלום דמי הטיפול. 

איך מתכוננים למבחן אמירם

הכנה נכונה למבחן אמירם כוללת כמה חלקים: 

 1. הכרת מבנה המבחן וסוגי השאלות שמופיעות בו. 
 2. תרגול מעמיק של כל סוגי השאלות שיש בבחינה. 
 3. הרחבת אוצר המילים שלכם 
 4. עריכת סימולציות ממוחשבות אדפטיביות כמו המבחן האמיתי. 
 5. קריאת ספרים כדי לשפר את יכולות הקריאה שלכם.  

 

 

  מעוניין לשמוע פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  אולי יעניין אותך גם...

  עדן מירו

  למורה הטוב בעולם!!! רציתי להודות לך על כל ההשקעה, הנתינה והעזרה שהענקת לי ולשאר תלמידי הכיתה ללא גבול. על זה שתמיד היית לנו לאוזן קשבת, ידעת לתמוך ולעודד כשצריך ובאותה העת להיות קשוח, לדרבן ולדחוף אותנו להצלחה. בזכותך הצלחתי להגשים את כל השאיפות והמטרות שלי ולקבל את המלגה שכל כך רציתי!! עכשיו אני יכולה להנות מהטיול שלי כמה שיותר ולהיות בראש ובלב שקט אין מורה כמוך בעולם!!! תודה על הכל

  גלעד טייץ

  הספרים והאתר ברמה הכי גבוהה שיש! תרגולים מעולים, שיטות וטיפים יעילים שעזרו לי מאוד, ואפילו מערכת להגשת חיבורים עם משוב מהיר ומפורט! בזכותכם קיבלתי מעל 700, תודה רבה!

  זאב ימפולסקי

  למרות שזה היה פסיכומטרי וכל החברים שלי הבטיחו לי זוועות לא הרגשתי ככה אצל יניב , כל שיעור עבר בקלות ובמהירות , כל בקשה או שאלה דבילית שהייתה לי יניב ידע לענות מיד ולתת את המענה הכי טוב שיכולתי לבקש. הרבה מהשיעורים יניב העביר לנו על איך להתכונן לפסיכומטרי מעבר לתרגילים והמבחן עצמו אלא גם איך מתכוננים נפשית למבחן ואישית הגישה שלו לבחינה מאוד עזרה לי. אני חושב שהוא המורה הכי טוב שיכולתי לבקש ובאמת שזכיתי ללמוד אצלך!! כל מי שמתלבט, ממליץ להוריד חשש מהלב ופשוט להתחיל ללמוד אצלו, מורה ובן אדם מדהים! העלה לי ב 60 נקודות את הציון ושיפר אותי פלאים בחלק המילולי והכי קשה בבחינה!!

  אופק בן שמחון

  הגעתי ליניב אחרי המלצות רבות, קורס פסיכומטרי מעולה! יחס אישי מצוין והעברת התכנים באופן מקצועי!!

  רועי אבירם

  יניב מורה מקצועי, יסודי וקשוב. השיעורים מועברים בצורה ממש מהנה וחווייתית. בנוסף לכך, הקורס בנוי באופן מסודר מאוד, דבר העוזר להתמדה ולהתמקדות בעיקר.

  רן סודרי

  יניב מורה מדהים שיודע לגרום לכל תלמיד להוציא את המיטב. מעביר את השיעורים בצורה כייפית ומקפיד לתת יחס אישי ואוהב. מעבר לזה שהוא מורה מדהים הוא גם אדם מדהים, שזה משהו חשוב הרבה יותר מבחינתי. לא יהסס להשקיע מזמנו הפרטי כדי להסביר נקודה לא מובנת או אפילו סתם שאלה טיפשית של תלמיד מבולבל אז יניב המבריק היה לי תענוג ללמוד ממך ותודה שהפכת את הקורס הזה לחוויה מגניבה.

  מאי ברגמן

  אין לי ספק שיניב הוא המורה הכי טוב שאפשר למצוא היום בשוק. הגעתי אליו לגמרי במקרה ובזכותו הצלחתי להוציא את הציון שרציתי בפסיכומטרי! יכולת הקריאה שלו את כל אחד מהתלמידים וההבנה איזו שיטה הכי נכונה ומתאימה לכל אחד היא פשוט מדהימה! שלא לדבר על האכפתיות שלו מכל אחד ואחד והאנרגיות הטובות שהוא משרה בכיתה. מורה מספר 1 ללא צל של ספק!

  עדן פינגרהוט

  יניב המורה הכי טוב שיכולנו לבקש! מורה שתומך ודוחף את כולנו קדימה לממש את מלא הפוטנציאל של כלאחד תוך נתינת יחס אישי בלי לפספס, אצלו תמצאו את העצות הכי טובות, הפתרונות הכי חכמים וכמובן חיוך דואג והרבה מצב רוח טוב בתקופת הפסיכומטרי המתסכלת. מומלץ בחום, לכולם, בטלמור תקבלו השקעה בטוחה במורה תותח ואין ספק שתצאו מרוצים!!!!

  דניאל קריספין

  תותח! אין לי מילים! אחרי קורס פסיכומטרי וקורס מתמטיקה שעברו בצורה אדירה!!! יש לך את הכלים הטובים ביותר להצלחה. מזל שיש אותך ! תודה על תקופה נוראית שבזכותך הייתה פשוט מהנה! 

  דניאל שוורץ

  עשיתי אצלו את הקורס פסיכומטרי של דצמבר 20. מורה מקצועי תותח, זמין 24/7 עם אפליקציות ועזרים שימושיים בטירוף. מתחילת הקורס ועד סופו הייתי מרוצה מאד וגם ממה ששמעתי מאנשים אחרים שהיו במקומות אחרים נשמע שאתה יניב התמורה הכי גבוהה והרמה הכי גבוהה למרות שהוא לא הכי יקר. ממליץ בחום!!

  רועי שלגמן

  יניב היקר, חשוב לי להגיד לך תודה מכל הלב, תודה שהיית שם תמיד לתמוך ולעזור, תודה שהיית שם כשחפרתי לך בלילה בשאלות. אתה אחלה בנאדם ולא היה לי ספק שאתה תהיה טוב! כבר מהמפגש הראשון ידעתי שזה איפה שאני צריך ללמוד. לפני הקורס חששתי נורא מהפסיכומטרי, חשבתי שזה יהיה דבר גרנדיוזי עם חרישות ללא הפסקה ומבחן פסיכי, אבל בזכותך באמת הפסיכומטרי נראה "משחק ילדים". אני בטוח שבית הספר שלך ימשיך לגדול כי אתה בעל יכולות מדהימות. ושוב לסיכום ת-ו-ד-ה  אם אתם מתלבטים על איפה ללמוד, רק טלמור! כיתה קטנה, יחס אישי, ואווירה טובה!

  דנה קלריך

  השתמשתי בערכת ספרים ללימוד עצמי והשגתי את הציון שרציתי. הערכה מתאימה למי שכבר עשה מועד ראשון ולא רוצה לעשות קורס נוסף. הליווי והזמינות של יניב מראה על רצון והנכונות שלו להצלחה שלי וזה לא מובן מאליו בכלל !!!

  גיא מנטל

  ליניב הגעתי דרך המלצה של חבר, התלבטתי כמו הרוב, לאן להירשם לפסיכומטרי. רק מהפגישה עם יניב ידעתי כבר שאין מה להתלבט. התחלתי את הקורס חודש אחרי השחרור, 5 שנים מאז שסיימתי את התיכון. מיותר לומר שחשבתי שיהיה נוראי ולא אצליח ללמוד ולהשקיע כלל, ואיך בכלל קמים בבוקר. להפתעתי, להגיע לשיעורים פעמיים בשבוע היה פשוט כיף! יניב מורה מדהים, הלמידה נעשית באווירה קלילה, כיפית וכל שיעור מלא בצחוקים. יניב מעביר את החומר בצורה מעולה ומוכיח לכל תלמיד ותלמיד שהפסיכומטרי בכלל לא נורא! יניב יודע איך לגשת לכל אחד, למצוא לכל תלמיד את ההסבר שהכי מתאים לו אישית ויעזור לו הכי הרבה! את הציון שלי (704) אני חייב ליניב! אני לא מאמין שאף מכון אחר יציע את מה שמקבלים בטלמור, כיתה קטנה ואינטימית, מספר התלמידים מאפשר ליניב לתת יחס אישי לכל אחד וגם אם הוא לא מצליח בזמן השיעור עצמו - יניב מציע את עצמו ואת הכיתה שלו בימים הפנויים שלו לכל אחד שרוצה. אם זה לתגבור, או אפילו סתם לבוא ולתרגל לבד. 

  אופק סבג

  פסיכומטרי בצל הקורונה אצל יניב, היו קצת חששות לגבי לעשות את כל ההליך בזום, אבל בפועל לא הורגש שוני. יניב מורה תותח שתמיד זמין לשאלות ונותן מעצמו 24/7, מקצוען עם נסיון שעשה את הקורס עשרות פעמים והדבר ניכר. מלמד בצורה מהנה תמיד עם חיוך ומסביר בכיף, יש לו אפליקצייה ואתר נוחים לשימוש מכילים כל מה שצריך ומעבר. בקיצור מומלץ בחום 💪🏻

  ענבר קונקיס

  מורה שהוא הרבה מעבר למורה, יחס שהוא לא רק מקצועי הוא גם חם ואוהב, צחוק שלא נגמר, ובעיקר מבחן שבזכות יניב הפך מסיוט שלא נגמר לסך הכל עוד סימולציה. לכל מי שמתלבט בין כל המכונים האלה שהם בסך הכל סתם עוד מטחנה של כסף - יניב זאת הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות!

  נוי כהן

  הכי שמחה בעולם שבחרתי ללמוד אצל יניב ! מקצועי מאד , יחס אישי ומענה לכל שאלה ברמה הכי גבוהה שיש , הכנה מעולה לקראת המבחן והאווירה והצורת לימוד של יניב מדהימה

  נועה קמר

  עשיתי קורס ראשון בטלמור ואחר כך פעם שנייה למדתי לבד ונעזרתי במקום הרבה. יניב ומרסלו אלופים, מקצועיים והכי חשוב- אכפתיים יותר מכל מקום אחר שנתקלתי בו. היה פשוט כיף ללמוד באווירה כזו, נותנים עזרה אמיתית מהלב גם עבור מי שנבחן בפעם השנייה. בית הספר הכי טוב לפסיכומטרי ומתמטיקה ללא ספק.

  רועי צור

  למי שצריך להוציא ציון גבוה בבגרות במתמטיקה, זה המקום בשבילו. כיתה קטנה עם יחס אישי, חומרי לימוד ברמה גבוהה, אחלה כיתה עם אווירה טובה וכמובן מורה מקצועי שדוחף קדימה. שוב תודה!

  נוי סיני

  בתור תלמידה בקורס הפסיכומטרי של יניב , אני יכולה רק לשבח ולהגיד שאין מורה כזה! קשוב , אדיב , מקצועי והכי חשוב מוכן לעזור בכל שעה וזמן ! תמיד זמין לכל שאלה ורוצה לעזור על מנת להביא להצלחה של התלמידים . ממליצה לכל מי שרוצה להגיע ללמוד ולהצליח (:

  רעות יוסף

  מורה עם יחס אישי, שיעורים שמועברים בהומור, מתאים לכל סוגי התלמידים ומביא אותם למקסימום. בלעדיו הפסיכומטרי היה נראה הרבה יותר נורא ממה שהוא באמת. באמת חבל ללכת לכיתות גדולות ומכונים מסחריים, ולשלם הון!

  פז ברק

  זו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מבחן פסיכומטרי וחיפשתי מקום ומורה שיאפשרו לי את התנאים הטובים ביותר ללמידה. בית הספר לפסיכומטרי של יניב, האחד והיחיד, עלה על כל הציפיות ואפילו מעבר! יניב מלמד את החומר בצורה מצוינת, הוא קשוב, סבלני ומפגין אכפתיות כלפי כל תלמיד בכיתה. הוא הצליח להרגיע אותי ולהפחית לחצים , ואפשר לי לשאוף למקסימום ואפילו להצליח להגיע אליו. חוץ מזה, הוא גם אפילו הצליח להפוך את חווית הלמידה לכיפית וקלילה הרבה יותר ממה שדמיינתי. ממליצה בחום!!!!!!!!!

  אופיר קליין

  קורס ברמה הכי גבוהה שיש! יניב מורה מעולה שתמיד עוזר וזמין. החומר הועבר בצורה מעניינת וברורה ואיכות הלמידה לא נפגעה מהלימודים בזום. החומר הלימודי והאפליקציה מאוד טובים ומקיפים את הכל ממליצה בחום!!

  מיתר צימרמן

  אז אחרי שהגיעו הציונים, שלא יהיה פה בכלל ספק! בשביל להוציא את הציון הטוב ביותר שכל אחד יכול לקבל- רק יניב טלמור! לפני שהקורס התחיל שמעתי מלא תגובות רעות על המבחן וברגע שהתחיל הקורס הכל קיבל משמעות שונה. יניב העלים את התחושות הנוראיות האלה והפך אותן למשהו חיובי, סוג של אתגר אישי ומהנה שליווה אותי במשך שלושה חודשים עד הבחינה. יניב האלוף, תודה על המוטיבציה שהחדרת, הרצון להצליח, הרוגע וההנאה שהיו לאורך כל הדרך... היחס האישי, הדאגה התמידית והכלים המדהימים שאתה נותן הם אלו שהפכו את הכל לכל כך פשוט וכיף. תודה תודה תודה!

  עדן שוסטר

  קורס פסיכומטרי ברמה גבוהה! ליווי ויחס אישי, יניב היה זמין תמיד ולא ויתר והתוצאות בהתאם! ממליצה!!

  ליאור סולומון

  אין ספק שהבחירה בקורס של יניב היא הנכונה ביותר שעשיתי בדרך לפסיכומטרי. יניב מצליח לתת יחס אישי, ולהתאים עצמו לכל תלמיד, ויחד עם זאת לשמור על רמה גבוהה מאד של לימודים. מהרגע הראשון ברור שהצלחת תלמידיו היא הצלחתו שלו, וזה מורגש לאורך כל הדרך. האווירה בשיעורים נעימה, והחומר מועבר בהמון סבלנות והומור. מומלץ מומלץ מומלץ!

  אלכס זבולוקו

  קשה לרשום משהו חדש מעבר לביקורות שכבר רשומות כאן. יניב מורה מצוין וכמה חבל שאין מורים כאלה במערכת חינוך . בן אדם שלא מוותר עד שאחרון התלמידים מבין את הנלמד בשיעור. דואג להעביר שיעורים באווירה כיפית שאנשים לא ירדמו. מה שהכי חשוב אצל יניב זה שאיפה למצוינות וזה תכונה מאוד חשובה למורה. לכל אלה שקוראים את הביקורות ומתלבטים, פשוט תתנו לזה צ'אנס ותראו שעשיתם את הבחירה הנכונה !! ושוב יניב המון תודה !

  עידו אביב

  אני חייל ועשיתי פסיכומטרי בצבא , לא היה לי הרבה זמן ללמוד ואפשרות להגיע לרוב השיעורים. יניב עשה לי תוכנית לימודים אישית שכיוונה אותי, הוא נתן לי מענה מהיר ומפורט לכל שאלה בכל זמן ועזר לי להוציא מאה אחוז מעצמי ולהגיע לציון של 751 . אין ספק שאני ממליץ על הקורס של יניב , לדעתי הספרים שלו מעולים והאפליקציה תורמת רבות להבנה ולאפשרויות הלמידה. מי שרוצה את ההשקעה הכי טובה לזמן ולכסף שלו אני באמת ממליץ לו ללמוד רק אצל יניב טלמור לייק

  ענבר אברהמי

  יניב אתה מורה מדהים! בזכותך למדתי שלא רק ידע חשוב אלא הסתגלות לבחינה, פיתוח שיטות חשיבה מהירות ולשחק חזק על היתרונות שלי תוך שימת דגש על החסרונות! שילוב של הכלים האלו - ורק ההתמדה והעידוד לדבוק בהם - הוא זה שמביא את הציון הנכסף. מורה שמביא תוצאות מדהימות עם הומור ויחס מדהימים, מומלץ בחום!!!

  תמיר יקוטי

  שיפור של 120 נקודות בין הציון שקיבלתי כשלמדתי ביואל גבע לבין זה שקיבלתי כשלמדתי אצל יניב טלמור...התוצאה מדברת. פשוט אלוף!

  תום קורנפלד

  תודה ענקית ליניב, בזכותו ובזכות הקורס שהוא מעביר קיבלתי ציון מטורף בפסיכו.. אחרי שכבר עשיתי שני קורסים אחרים אני יכול להגיד בלב שלם שאצל יניב קיבלתי את הכלים הכי טובים להתמודדות עם המבחן הזה. האווירה במהלך השיעורים טובה ויש זרימה ותחושה כללית של לימודים. יחס אישי כזה והבעת עניין בהצלחה האישית שלי ובבעיות שיש לי בלימודים (כמובן שלכל בעיה היה פתרון) זה לא משהו שאני מצפה למצוא בדרך כלל והופתעתי לטובה ובגדול. אז לכל מי שעדיין לא החליט איפה הוא/היא רוצים ללמוד אני ממליץ בחום ואמשיך להמליץ בעתיד ללמוד אצל יניב!! תודה רבה לך יניב!!! קשה לי להאמין שהייתי מצליח כלכך בלעדייך!!!

  הילה אללוף

  נדיר למצוא בימינו אנשי חינוך עם אהבה כה גדולה למקצוע המעניקים תחושה כלכך טובה ויחס אישי מיוחד במינו. יניב הוא אחד מהמורים הנדירים הללו. השיעורים במהלך כל הקורס מתחילתו ועד מפגש הסיכום התנהלו ברוח טובה, הרבה הומור וכמובן לימוד החומר בצורה המיטבית. במהלך הקורס יניב תמיד ידע להגיד את הדברים הנכונים, תמיד ידע איך להרים כל תלמיד ותלמיד בדרכו שלו. אני מאושרת שבחרתי ללמוד בטלמור ואין ספק שזה הפך את התקופה הזאת ללא נוראית בכלל ואפילו למצחיקה ומהנה:) יניב, תודה רבה על כל ההשקעה ועל היחס המדהים שהענקת לי! בזכותך הרגשתי שיש מישהו שבאמת סומך עליי ומאמין בי, ועל זה, אני מודה לך מקרב לב! לא יכולתי לבקש מורה ובן אדם טוב יותר לעבור איתו תקופה זו! ממליצה מכל הלב, אתם לא תתחרטו !

  רעות רוזנצוויג

  ממליצה מאוד!! מורה מדהים שנותן את כל הכלים להצליח בפסיכומטרי, יחס אישי והשיעורים עוברים בכיף.

  ירדן בן משה

  ללא ספק בית הספר מספר אחד ללימודי פסיכומטרי ומתמטיקה. עברתי אצל יניב קורס פסיכומטרי לאחר המלצה של חבר ואין ספק שהוא צדק בגדול. יחס אישי, אכפתיות ומקצועיות הם רק חלק מהמאפיינים של הקורס. בקיצור, אם אתם עדיין מתלבטים, הגעתם למקום הנכון

  נופר צדוק

  כמה שנים טובות מאז הקורס, ושהאקדמיה כבר מאחורי- יניב הוא לגמרי דמות שאני לא יכולה לשכוח!! איש מקסים לפני הכל, מקצועי מאוד, ורגיש לכל אחד ואחד מהילדים שלו והקשיים שלהם. יניב הפך את תקופת הפסיכומטרי לזמן כיפי, וכל שיעור היה מעשיר ומצחיק בו זמנית... ובעיקר, הוא לימד אותנו לחשוב. תודה יניב! על המסירות, האכפתיות, והציון (;

  ליהי רשף

  סיכום של קורס הפסיכומטרי שלי במשפט אחד - קיוויתי למורה הטוב ביותר, וקיבלתי הרבה הרבה הרבה יותר מזה. יניב, הופתעתי כל שיעור מחדש איך הצלחת להעביר חומר כל כך משעמם בדרך כל כך מצחיקה ומעניינת. הופתעתי איך בן אדם אחד יכול להשקיע את ה100% שלו בכל תלמיד, בכל שעה ומכל מקום. הופתעתי מהיכולת שלך תמיד לדעת להגיד את המילים הנכונות ולהרים למעלה בדיוק כשהכי קשה. הופתעתי מהסבלנות העצומה שאפיינה אותך לא משנה כמה היינו חופריםםםםם. ובעיקר הופתעתי מהיכולת שלך להיות המורה גם הכי מקצועי, גם הכי תומך, גם הכי אכפתי, גם הכי מתחשב - וכל אלה, ביחד ! לקראת סוף הקורס, הפסקתי להיות מופתעת ופשוט הייתי גאה שבחרתי לעבור את הסיוט הזה שנקרא פסיכומטרי, במקום הטוב ביותר תודה על הכל ! ! !

  נדב בנטוב

  ההכנה הכי טובה שתוכלו להשיג! יניב מורה עם ידע וניסיון ענק בכל הקשור למבחן הפסיכומטרי! נותן את כל הכלים היעילים ביותר בשביל להצליח ומכין אותך לימודית ומנטלית בדרך הכי נכונה שיש. מומלץ מאוד!

  whatsapp

  שלח הודעה