On-The-Go

כניסת תלמידים

Lost your password? (close)

ללמוד לפסיכומטרי

ללמוד לפסיכומטרי

ללמוד לפסיכומטרי בדרך הטובה ביותר

על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים בחוגים והמגמות מבוקשות יש צורך לעבור את הבחינה הפסיכומטרית עם ציון כמה שיותר גבוה. בכדי להגיע ליעדים אלו הלמידה לפסיכומטרי חייבת להיות מסודרת ויעילה. בבית הספר של יניב טלמור יסייעו לכם להגיע ליעד הנכסף בעזרת מעטפת לימודים איכותית, ייחודית ומקיפה שתאפשר מיצוי מלא של יכולותיכם.

על בית ספר של יניב טלמור

את בית הספר לפסיכומטרי הקים יניב טלמור. יניב הוא בוגר תואר ראשון להנדסת מכונות בטכניון ובעל תואר שני במנהל עסקים אשר בחר בקריירה בתחום ההוראה ופנה ללימודים בתחום במכללת אורנים. למעשה, יניב טלמור מכין תלמידים למבחן הפסיכומטרי כבר משנת 2003. לאחר סיום לימודי ההוראה פתח יניב את בית הספר שלו אשר שם במרכזו את תלמידיו. גישה זו ניכרת בכל היבטי המכון לרבות גישת הוראה וניהול, שקיפות מלאה, תכני הלימוד, תוכנית הלימודים והמבנה ייחודי של הקורס. 

קורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי

אם תבחרו ללמוד לפסיכומטרי בבית הספר תהנו ממסגרת לימודים מעולה עם קורס מקיף וארוך שיכין אתכם באופן מיטבי לבחינה. עוד בטרם תחילת הקורס תכירו את המורה שלכם ותקבלו ממנו הנחיות שיאפשרו לכם להגיע מוכנים ללימודים. הקורס עצמו נערך בכיתות קטנות ואינטימיות בהן כל תלמיד נהנה מהאפשרות לביטוי עצמי מלא. מעטפת הלימוד המתקדמת, צוות ההוראה המיומן, תוכניות הלימוד המדורגות, אתר הקורס והאפליקציה התומכת מלווים כל תלמיד בצורה אישית עד למיצוי היכולות האישיות שלו בבחינה. 

הכנה ללימודי פסיכומטרי

מעבר לשלושת חודשי הקורס, כדי להתחיל את הלימודים ברגל ימין ולהגדיל את סיכויי ההצלחה של תלמיד מומלץ לערוך הכנה מעמיקה וראויה לקורס. ההכנה בבית הספר של יניב טלמור כוללת: 

• הסרת חלודה בתחום האלגברה – בספר היסודות תמצאו כ 150 עמודים ובהם 5 פרקים מקיפים של תרגול בתחום האלגברה. הנושאים אותם תרעננו הם – שברים, חזקות, שורשים, משוואות ונוסחאות הכפל המקוצר. בכל פרק ישנו מבוא מקיף לנושא עם דוגמאות פתורות, תרגול רב ופתרונות מלאים ומפורטים. 

• הסרת חלודה בתחום הגאומטריה – בפרק זה תמצאו כ 100 עמודים ובהם 4 פרקים מקיפים של תרגול בתחום הגאומטריה. הנושאים אותם תרעננו הם – ישרים וזוויות, משולשים, מרובעים ומעגלים. בכל פרק ישנו מבוא מקיף לנושא עם דוגמאות פתורות, תרגול רב ופתרונות מלאים ומפורטים.

• תרגול פעולות חשבון – בבחינה הפסיכומטרית, בניגוד לבגרות במתמטיקה, השימוש במחשבון הינו אסור. לכן, עלינו לוודא כי החישובים הנדרשים לפתרון השאלות לא יעכבו אתכם בבחינה. לשם כך בנינו עבורכם מחשבון תרגול, המכיל מאות תרגילים, שיסייע לכם לבצע את פעולות החשבון העיקריות בבחינה הפסיכומטרית. 

• הרחבת אוצר המילים באנגלית – בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית אנו נבחנים על הידע שלנו בשפה האנגלית. אין צורך בלמידת דקדוק כמו בבגרות באנגלית, אלא חשוב לשים דגש עם הרחבת אוצר המילים שלכם. לשם כך, בנינו עבורכם את לומדת המילים המתקדמת שלנו. בלומדה תוכלו למיין את המילים לרמות ידע שונות, להוסיף לעצמכם אסוציאציה אישית למילים השונות, לבחון את עצמכם על קבוצות מילים שונות ועוד. ככל שתתמידו בתרגול בלומדת האנגלית באפליקציה כך תרוויחו יותר נקודות בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית.   

• הגברת קצב הקריאה באנגלית – בפרק האנגלית ישנן בסך הכל 22 שאלות אותן עלינו לפתור בתוך 20 דקות. ככל שקצב הקריאה שלכם יגבר כך יהיה לכם קל יותר להספיק את כל השאלות. באתר תוכלו למצוא קישורים רבים לקריאה באנגלית – מאמרים, עיתונים וכתבות מעניינות. 

• פעילות גופנית – עוד בטרם הקורס אנו ממליצים להיכנס לשגרה של פעילות גופנית התורמת להגברת הערנות ומשפרת מצב רוח.

• התאמת שבוע העבודה שלכם – דאגו מראש לבניית אורח חיים כמה שיותר פנוי ללימודים במהלך הקורס, עם משרות חלקיות שלא עולות על שניים או שלושה ימי עבודה בשבוע.

הרשמה לקורס פסיכומטרי

להרשמה ללימודי פסיכומטרי, קבלת עוד מידע וקביעת פגישת ייעוץ מקצועית, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם בית ספר של יניב טלמור: 072-2411454 או 052-5539390 או במייל info@yanivtalmor.co.il.

מעוניין לקבוע פגישה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

    Close Menu
    UX & Design: Shnorkel / Developing: MLY
    שלחו הודעה