איך להצליח במבחן הפסיכומטרי - טלמור - פסיכומטרי ומתמטיקה
phone
צפה בעגלה

איך להצליח במבחן הפסיכומטרי

איך להצליח במבחן הפסיכומטרי

הבחינה הפסיכומטרית שונה מכל הבחינות שחוויתם עד היום – בחינות הבגרות, פסיכוטכני בצבא, צו ראשון ועוד. הבחינה, למען הסר ספק, אינה בודקת אינטליגנציה, אך המבנה שלה והעובדה שהיא שלב כל כך מהותי בשלבי הקבלה ללימודים גבוהים, הפכו אותה עם השנים למושא שנאתם של כלל המועמדים ללימודים.

תהליך הלמידה למבחן הפסיכומטרי הוא לרוב לא קצר (אורך הקורס המומלץ הוא שלושה חודשים לפחות ולא חודשיים או פחות), ומושקעים בו משאבים כספיים, נפשיים ומנטליים רבים ומכאן גם הציפייה הגבוהה להצלחה.

ישנם כמה דברים שאנו מאמינים שאם יתקיימו תוכלו לומר בלב שלם, לאחר שניגשתם לבחינה, כי הצלחתם בבחינה הפסיכומטרית.

לכולנו ברור כי תחושת ההצלחה במבחן הפסיכומטרי הינה אישית ותלויה בתפיסה שלכם את הבחינה ובתפיסה שלכם את עצמכם ואת היכולות שלכם.

במאמר זה נפרוס בפניכם את הדרך הנכונה להתכונן לקראת קורס הפסיכומטרי שבו בחרתם ללמוד, וגם כיצד נכון ללמוד במהלך הקורס כולו על מנת לחוות הצלחה.

ההכנה לקראת הקורס הפסיכומטרי –

 1. הסרת ה"חלודה" שהצטברה בתחום הכמותי

הפרק הכמותי בבחינה הפסיכומטרית אמנם דורש רק רמת ידע של שלוש יחידות לימוד במתמטיקה, אבל השליטה בבסיס האלגברי והגאומטרי הינה קריטית להצלחה במבחן הפסיכומטרי. המטרה היא להסיר את החלודה ולרענן את הזיכרון שלכם מהתקופה בה למדתם את הנושאים האלו בבית הספר.

מאוד חשוב לפתור את "ספר היסודות" במלואו על מנת להגיע מוכנים לקורס. במידה וישנם דברים שאינם מובנים לכם, עליכם לדאוג לקבל על כך מענה ולא להשאיר דברים להמשך.
ספר הסרת החלודה עוסק בתחומים הבאים:

במידה ונרשמתם לקורס שבו לא אינכם מקבלים ספר הסרת חלודה – חשוב שתפנו לחברים שלכם שלמדו בבתי ספר בהם כן מחלקים לתלמידים ספרי הכנה. אל תתפשרו!

      2. חיזוק יכולות החישוב שלכם באמצעות תרגול במחשבון התרגול לפסיכומטרי

במבחן הפסיכומטרי, בניגוד למבחן הבגרות במתמטיקה, אין אפשרות להשתמש במחשבון. הפרק הכמותי אמנם דורש שליטה ברמת שלוש יחידות במתמטיקה, אך העובדה שבפרק יש 20 שאלות והזמן המוקצב הוא 20 דקות יוצרת לא מעט לחץ. בנוסף,
לכן, כדי להקל באופן משמעותי על היכולת שלכם להתמודד עם השאלות בפרק הכמותי, עליכם לחזק את השליטה שלכם בחישובים – חיבור, חיסור, כפל, חילוק, חזקות ושורשים.
לשם כך אנו ממליצים על תרגול יום יומי של הפעולות הללו באפליקציית התרגול שלנו לפסיכומטרי ומומלץ להקדיש לכך לפחות חצי שעה ביום. ככל שתתרגלו באופן תדיר יותר במחשבון התרגול כך מהירות החישוב שלכם תשתפר והביטחון שלכם בפרק הכמותי יתחזק.

    3. שיפור מהירות הקריאה שלכם בעברית ובאנגלית.

הפרק המילולי ופרק האנגלית מכילים מלל רב שעליכם לקרוא בזמן יחסית קצר. הפרק המילולי מכיל 23 שאלות והפרק באנגלית מכיל 22 שאלות והזמן המוקצב לכל אחד מהפרקים הללו הוא 20 דקות. היכולת שלכם להתרכז בעת הקריאה, להפריד עיקר מטפל ולתמצת לעצמכם את עיקרי הדברים שקראתם היא הכרחית לשם הצלחה בפרקים אלו.
קריאה יוםיומית קבועה ורציפה בעברית ובאנגלית תשפר באופן ניכר את יכולת ההתמודדות שלכם עם שני פרקים אלה.
לכן אנו ממליצים לקרוא לפחות שעה רצופה ביום בעברית ושעה נוספת באנגלית.

אינכם יודעים מה לקרוא? התייעצו עם המורה שלכם. בית ספר אמיתי יאפשר לכם להיות בקשר עם המורה שלכם עוד לפני תחילת הקורס ומורה מנוסה ידע לתת לכם הכוונה מתאימה לחומרי קריאה איכותיים.
כמו כן, לנוחיותכם, באפליקציה שלנו תוכלו למצוא מספר קישורים מומלצים לקריאה איכותית.

     4. הרחבת אוצר המילים שלכם בעברית ובאנגלית

כרבע מהפרק המילולי וכשליש מהפרק באנגלית מכילים שאלות הבודקות (בין היתר) את העושר הלשוני של הנבחנים.
הזמן שיש לכם לפני תחילת הקורס הוא זמן יקר, ומומלץ מאוד לנצל אותו כדי להרחיב את השליטה שלכם באוצר המילים בעברית ובאנגלית.
באפליקציית התרגול שלנו לפסיכומטרי (שכמובן מסונכרנת עם האתר שלכם) ישנה לומדת מילים באנגלית ובעברית בה תוכלו –

• לסנן ולהפריד את המילים לרמות ידע שונות
• לבחון את עצמכם על קבוצות מילים
• לרשום אסוציאציות אישיות על כל מילה
• להנות ממשפטים ואסוציאציות שהוכנו מראש עבורכם
• להדפיס לאחר סינון רק את המילים שאתם לא מכירים

המלצות ללמידה נכונה ומיטיבה במהלך הקורס

להלן מספר המלצות לתקופת הקורס שאנו מאמינים שחשוב שתקפידו עליהן על מנת להביא את עצמכם לידי מיצוי מקסימלי. מטרת ההמלצות היא לעזור לכם לסגל לעצמכם מחדש הרגלי למידה, נוכח העובדה שככל הנראה עבר זמן מה מאז הפעם האחרונה שנדרשתם לשבת וללמוד באופן מסודר לבחינה
אנו מודעים לכך שלכל אחד מכם יש הרגלי למידה שונים, משמעת עצמית שונה, יכולת תפיסה ייחודית וחוזקות או חולשות בתחומים שונים, אך אנו מאמינים כי ההמלצות המפורטות להלן נכונות לכלל התלמידים

• תלמיד ממוצע צריך ללמוד כל יום בין 5 ל 7 שעות. נכון, זה לא מעט, אבל עם תכנון נכון אפשר גם לשלב עבודה בזמן הלימודים. אם תקומו מוקדם בבוקר תוכלו בקלות להספיק ללמוד במהלך היום ולשלב עבודה או פנאי בשעות אחר הצהרים פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע.

למידה בשעות הבוקר – כל המחקרים מראים כי בשעות הבוקר אנו מרוכזים יותר והלמידה אפקטיבית יותר ולכן מומלץ לנצל את הבקרים ללימודים ולא לעבודה.

הימנעות מארוחות גדולות בשעות הלמידה – אכילת ארוחת צהרים גדולה תקשה עליכם מאוד לחזור ולהתרכז בלימודים.

אכילה של פירות ושתייה מרובה של מים – הרגל זה יסייע לכם מאוד בשמירה על ריכוז לטווחי זמן גדולים יותר.

הקפדה על מינימום של שבע שעות שינה בלילה – כיוון שבמהלך היום עליכם להיות עירניים ומרוכזים בלימודים, מומלץ לשמור על שגרת שינה של לפחות שבע שעות בלילה, וכן מומלץ לא ללכת לישון בשעות מאוחרות מדי כדי לא להפוך את סדר היום , כך שתוכלו לנצל את שעות הבוקר ללמידה יעילה ומיטבית.

פעילות גופנית קבועה במהלך השבוע – הספורט מעורר, ממריץ ומשפר את מצב הרוח. שילוב הפסקה של שעתיים באמצע היום לצורך פעילות גופנית לפני החזרה ללימודים בשעות אחר הצהרים, היא.דרך מצוינת לשפר את איכות הלמידה שלכם.

 

רוצים לקבל עוד הכוונה וטיפים מצויינים לתקופת הלמידה לבחינה הפסיכומטרית?
מוזמנים להתקשר אל יניב טלמור (0525539390) או אל מרסלו ברגר ג'וליון (0547699330)
או להגיע לטלמור פסיכומטרי ומתמטיקה לפגישה אישית בה נשמח לעזור לכם לבנות תוכנית עבודה נכונה שתתאים בדיוק עבורכם ואשר תביא אתכם לבחינה בשיא היכולת!

  מעוניין לשמוע פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  אולי יעניין אותך גם...

  נדב בנטוב

  ההכנה הכי טובה שתוכלו להשיג! יניב מורה עם ידע וניסיון ענק בכל הקשור למבחן הפסיכומטרי! נותן את כל הכלים היעילים ביותר בשביל להצליח ומכין אותך לימודית ומנטלית בדרך הכי נכונה שיש. מומלץ מאוד!

  ענבר קונקיס

  מורה שהוא הרבה מעבר למורה, יחס שהוא לא רק מקצועי הוא גם חם ואוהב, צחוק שלא נגמר, ובעיקר מבחן שבזכות יניב הפך מסיוט שלא נגמר לסך הכל עוד סימולציה. לכל מי שמתלבט בין כל המכונים האלה שהם בסך הכל סתם עוד מטחנה של כסף - יניב זאת הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות!

  תום קורנפלד

  תודה ענקית ליניב, בזכותו ובזכות הקורס שהוא מעביר קיבלתי ציון מטורף בפסיכו.. אחרי שכבר עשיתי שני קורסים אחרים אני יכול להגיד בלב שלם שאצל יניב קיבלתי את הכלים הכי טובים להתמודדות עם המבחן הזה. האווירה במהלך השיעורים טובה ויש זרימה ותחושה כללית של לימודים. יחס אישי כזה והבעת עניין בהצלחה האישית שלי ובבעיות שיש לי בלימודים (כמובן שלכל בעיה היה פתרון) זה לא משהו שאני מצפה למצוא בדרך כלל והופתעתי לטובה ובגדול. אז לכל מי שעדיין לא החליט איפה הוא/היא רוצים ללמוד אני ממליץ בחום ואמשיך להמליץ בעתיד ללמוד אצל יניב!! תודה רבה לך יניב!!! קשה לי להאמין שהייתי מצליח כלכך בלעדייך!!!

  מיתר צימרמן

  אז אחרי שהגיעו הציונים, שלא יהיה פה בכלל ספק! בשביל להוציא את הציון הטוב ביותר שכל אחד יכול לקבל- רק יניב טלמור! לפני שהקורס התחיל שמעתי מלא תגובות רעות על המבחן וברגע שהתחיל הקורס הכל קיבל משמעות שונה. יניב העלים את התחושות הנוראיות האלה והפך אותן למשהו חיובי, סוג של אתגר אישי ומהנה שליווה אותי במשך שלושה חודשים עד הבחינה. יניב האלוף, תודה על המוטיבציה שהחדרת, הרצון להצליח, הרוגע וההנאה שהיו לאורך כל הדרך... היחס האישי, הדאגה התמידית והכלים המדהימים שאתה נותן הם אלו שהפכו את הכל לכל כך פשוט וכיף. תודה תודה תודה!

  נופר צדוק

  כמה שנים טובות מאז הקורס, ושהאקדמיה כבר מאחורי- יניב הוא לגמרי דמות שאני לא יכולה לשכוח!! איש מקסים לפני הכל, מקצועי מאוד, ורגיש לכל אחד ואחד מהילדים שלו והקשיים שלהם. יניב הפך את תקופת הפסיכומטרי לזמן כיפי, וכל שיעור היה מעשיר ומצחיק בו זמנית... ובעיקר, הוא לימד אותנו לחשוב. תודה יניב! על המסירות, האכפתיות, והציון (;

  דניאל שוורץ

  עשיתי אצלו את הקורס פסיכומטרי של דצמבר 20. מורה מקצועי תותח, זמין 24/7 עם אפליקציות ועזרים שימושיים בטירוף. מתחילת הקורס ועד סופו הייתי מרוצה מאד וגם ממה ששמעתי מאנשים אחרים שהיו במקומות אחרים נשמע שאתה יניב התמורה הכי גבוהה והרמה הכי גבוהה למרות שהוא לא הכי יקר. ממליץ בחום!!

  רועי צור

  למי שצריך להוציא ציון גבוה בבגרות במתמטיקה, זה המקום בשבילו. כיתה קטנה עם יחס אישי, חומרי לימוד ברמה גבוהה, אחלה כיתה עם אווירה טובה וכמובן מורה מקצועי שדוחף קדימה. שוב תודה!

  ירדן בן משה

  ללא ספק בית הספר מספר אחד ללימודי פסיכומטרי ומתמטיקה. עברתי אצל יניב קורס פסיכומטרי לאחר המלצה של חבר ואין ספק שהוא צדק בגדול. יחס אישי, אכפתיות ומקצועיות הם רק חלק מהמאפיינים של הקורס. בקיצור, אם אתם עדיין מתלבטים, הגעתם למקום הנכון

  ענבר אברהמי

  יניב אתה מורה מדהים! בזכותך למדתי שלא רק ידע חשוב אלא הסתגלות לבחינה, פיתוח שיטות חשיבה מהירות ולשחק חזק על היתרונות שלי תוך שימת דגש על החסרונות! שילוב של הכלים האלו - ורק ההתמדה והעידוד לדבוק בהם - הוא זה שמביא את הציון הנכסף. מורה שמביא תוצאות מדהימות עם הומור ויחס מדהימים, מומלץ בחום!!!

  עדן פינגרהוט

  יניב המורה הכי טוב שיכולנו לבקש! מורה שתומך ודוחף את כולנו קדימה לממש את מלא הפוטנציאל של כלאחד תוך נתינת יחס אישי בלי לפספס, אצלו תמצאו את העצות הכי טובות, הפתרונות הכי חכמים וכמובן חיוך דואג והרבה מצב רוח טוב בתקופת הפסיכומטרי המתסכלת. מומלץ בחום, לכולם, בטלמור תקבלו השקעה בטוחה במורה תותח ואין ספק שתצאו מרוצים!!!!

  עידו אביב

  אני חייל ועשיתי פסיכומטרי בצבא , לא היה לי הרבה זמן ללמוד ואפשרות להגיע לרוב השיעורים. יניב עשה לי תוכנית לימודים אישית שכיוונה אותי, הוא נתן לי מענה מהיר ומפורט לכל שאלה בכל זמן ועזר לי להוציא מאה אחוז מעצמי ולהגיע לציון של 751 . אין ספק שאני ממליץ על הקורס של יניב , לדעתי הספרים שלו מעולים והאפליקציה תורמת רבות להבנה ולאפשרויות הלמידה. מי שרוצה את ההשקעה הכי טובה לזמן ולכסף שלו אני באמת ממליץ לו ללמוד רק אצל יניב טלמור לייק

  עדן שוסטר

  קורס פסיכומטרי ברמה גבוהה! ליווי ויחס אישי, יניב היה זמין תמיד ולא ויתר והתוצאות בהתאם! ממליצה!!

  אופק בן שמחון

  הגעתי ליניב אחרי המלצות רבות, קורס פסיכומטרי מעולה! יחס אישי מצוין והעברת התכנים באופן מקצועי!!

  פז ברק

  זו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מבחן פסיכומטרי וחיפשתי מקום ומורה שיאפשרו לי את התנאים הטובים ביותר ללמידה. בית הספר לפסיכומטרי של יניב, האחד והיחיד, עלה על כל הציפיות ואפילו מעבר! יניב מלמד את החומר בצורה מצוינת, הוא קשוב, סבלני ומפגין אכפתיות כלפי כל תלמיד בכיתה. הוא הצליח להרגיע אותי ולהפחית לחצים , ואפשר לי לשאוף למקסימום ואפילו להצליח להגיע אליו. חוץ מזה, הוא גם אפילו הצליח להפוך את חווית הלמידה לכיפית וקלילה הרבה יותר ממה שדמיינתי. ממליצה בחום!!!!!!!!!

  עדן מירו

  למורה הטוב בעולם!!! רציתי להודות לך על כל ההשקעה, הנתינה והעזרה שהענקת לי ולשאר תלמידי הכיתה ללא גבול. על זה שתמיד היית לנו לאוזן קשבת, ידעת לתמוך ולעודד כשצריך ובאותה העת להיות קשוח, לדרבן ולדחוף אותנו להצלחה. בזכותך הצלחתי להגשים את כל השאיפות והמטרות שלי ולקבל את המלגה שכל כך רציתי!! עכשיו אני יכולה להנות מהטיול שלי כמה שיותר ולהיות בראש ובלב שקט אין מורה כמוך בעולם!!! תודה על הכל

  דניאל קריספין

  תותח! אין לי מילים! אחרי קורס פסיכומטרי וקורס מתמטיקה שעברו בצורה אדירה!!! יש לך את הכלים הטובים ביותר להצלחה. מזל שיש אותך ! תודה על תקופה נוראית שבזכותך הייתה פשוט מהנה! 

  נועה קמר

  עשיתי קורס ראשון בטלמור ואחר כך פעם שנייה למדתי לבד ונעזרתי במקום הרבה. יניב ומרסלו אלופים, מקצועיים והכי חשוב- אכפתיים יותר מכל מקום אחר שנתקלתי בו. היה פשוט כיף ללמוד באווירה כזו, נותנים עזרה אמיתית מהלב גם עבור מי שנבחן בפעם השנייה. בית הספר הכי טוב לפסיכומטרי ומתמטיקה ללא ספק.

  נוי כהן

  הכי שמחה בעולם שבחרתי ללמוד אצל יניב ! מקצועי מאד , יחס אישי ומענה לכל שאלה ברמה הכי גבוהה שיש , הכנה מעולה לקראת המבחן והאווירה והצורת לימוד של יניב מדהימה

  נוי סיני

  בתור תלמידה בקורס הפסיכומטרי של יניב , אני יכולה רק לשבח ולהגיד שאין מורה כזה! קשוב , אדיב , מקצועי והכי חשוב מוכן לעזור בכל שעה וזמן ! תמיד זמין לכל שאלה ורוצה לעזור על מנת להביא להצלחה של התלמידים . ממליצה לכל מי שרוצה להגיע ללמוד ולהצליח (:

  רועי שלגמן

  יניב היקר, חשוב לי להגיד לך תודה מכל הלב, תודה שהיית שם תמיד לתמוך ולעזור, תודה שהיית שם כשחפרתי לך בלילה בשאלות. אתה אחלה בנאדם ולא היה לי ספק שאתה תהיה טוב! כבר מהמפגש הראשון ידעתי שזה איפה שאני צריך ללמוד. לפני הקורס חששתי נורא מהפסיכומטרי, חשבתי שזה יהיה דבר גרנדיוזי עם חרישות ללא הפסקה ומבחן פסיכי, אבל בזכותך באמת הפסיכומטרי נראה "משחק ילדים". אני בטוח שבית הספר שלך ימשיך לגדול כי אתה בעל יכולות מדהימות. ושוב לסיכום ת-ו-ד-ה  אם אתם מתלבטים על איפה ללמוד, רק טלמור! כיתה קטנה, יחס אישי, ואווירה טובה!

  גלעד טייץ

  הספרים והאתר ברמה הכי גבוהה שיש! תרגולים מעולים, שיטות וטיפים יעילים שעזרו לי מאוד, ואפילו מערכת להגשת חיבורים עם משוב מהיר ומפורט! בזכותכם קיבלתי מעל 700, תודה רבה!

  תמיר יקוטי

  שיפור של 120 נקודות בין הציון שקיבלתי כשלמדתי ביואל גבע לבין זה שקיבלתי כשלמדתי אצל יניב טלמור...התוצאה מדברת. פשוט אלוף!

  גיא מנטל

  ליניב הגעתי דרך המלצה של חבר, התלבטתי כמו הרוב, לאן להירשם לפסיכומטרי. רק מהפגישה עם יניב ידעתי כבר שאין מה להתלבט. התחלתי את הקורס חודש אחרי השחרור, 5 שנים מאז שסיימתי את התיכון. מיותר לומר שחשבתי שיהיה נוראי ולא אצליח ללמוד ולהשקיע כלל, ואיך בכלל קמים בבוקר. להפתעתי, להגיע לשיעורים פעמיים בשבוע היה פשוט כיף! יניב מורה מדהים, הלמידה נעשית באווירה קלילה, כיפית וכל שיעור מלא בצחוקים. יניב מעביר את החומר בצורה מעולה ומוכיח לכל תלמיד ותלמיד שהפסיכומטרי בכלל לא נורא! יניב יודע איך לגשת לכל אחד, למצוא לכל תלמיד את ההסבר שהכי מתאים לו אישית ויעזור לו הכי הרבה! את הציון שלי (704) אני חייב ליניב! אני לא מאמין שאף מכון אחר יציע את מה שמקבלים בטלמור, כיתה קטנה ואינטימית, מספר התלמידים מאפשר ליניב לתת יחס אישי לכל אחד וגם אם הוא לא מצליח בזמן השיעור עצמו - יניב מציע את עצמו ואת הכיתה שלו בימים הפנויים שלו לכל אחד שרוצה. אם זה לתגבור, או אפילו סתם לבוא ולתרגל לבד. 

  רעות יוסף

  מורה עם יחס אישי, שיעורים שמועברים בהומור, מתאים לכל סוגי התלמידים ומביא אותם למקסימום. בלעדיו הפסיכומטרי היה נראה הרבה יותר נורא ממה שהוא באמת. באמת חבל ללכת לכיתות גדולות ומכונים מסחריים, ולשלם הון!

  ליאור סולומון

  אין ספק שהבחירה בקורס של יניב היא הנכונה ביותר שעשיתי בדרך לפסיכומטרי. יניב מצליח לתת יחס אישי, ולהתאים עצמו לכל תלמיד, ויחד עם זאת לשמור על רמה גבוהה מאד של לימודים. מהרגע הראשון ברור שהצלחת תלמידיו היא הצלחתו שלו, וזה מורגש לאורך כל הדרך. האווירה בשיעורים נעימה, והחומר מועבר בהמון סבלנות והומור. מומלץ מומלץ מומלץ!

  הילה אללוף

  נדיר למצוא בימינו אנשי חינוך עם אהבה כה גדולה למקצוע המעניקים תחושה כלכך טובה ויחס אישי מיוחד במינו. יניב הוא אחד מהמורים הנדירים הללו. השיעורים במהלך כל הקורס מתחילתו ועד מפגש הסיכום התנהלו ברוח טובה, הרבה הומור וכמובן לימוד החומר בצורה המיטבית. במהלך הקורס יניב תמיד ידע להגיד את הדברים הנכונים, תמיד ידע איך להרים כל תלמיד ותלמיד בדרכו שלו. אני מאושרת שבחרתי ללמוד בטלמור ואין ספק שזה הפך את התקופה הזאת ללא נוראית בכלל ואפילו למצחיקה ומהנה:) יניב, תודה רבה על כל ההשקעה ועל היחס המדהים שהענקת לי! בזכותך הרגשתי שיש מישהו שבאמת סומך עליי ומאמין בי, ועל זה, אני מודה לך מקרב לב! לא יכולתי לבקש מורה ובן אדם טוב יותר לעבור איתו תקופה זו! ממליצה מכל הלב, אתם לא תתחרטו !

  רעות רוזנצוויג

  ממליצה מאוד!! מורה מדהים שנותן את כל הכלים להצליח בפסיכומטרי, יחס אישי והשיעורים עוברים בכיף.

  מאי ברגמן

  אין לי ספק שיניב הוא המורה הכי טוב שאפשר למצוא היום בשוק. הגעתי אליו לגמרי במקרה ובזכותו הצלחתי להוציא את הציון שרציתי בפסיכומטרי! יכולת הקריאה שלו את כל אחד מהתלמידים וההבנה איזו שיטה הכי נכונה ומתאימה לכל אחד היא פשוט מדהימה! שלא לדבר על האכפתיות שלו מכל אחד ואחד והאנרגיות הטובות שהוא משרה בכיתה. מורה מספר 1 ללא צל של ספק!

  זאב ימפולסקי

  למרות שזה היה פסיכומטרי וכל החברים שלי הבטיחו לי זוועות לא הרגשתי ככה אצל יניב , כל שיעור עבר בקלות ובמהירות , כל בקשה או שאלה דבילית שהייתה לי יניב ידע לענות מיד ולתת את המענה הכי טוב שיכולתי לבקש. הרבה מהשיעורים יניב העביר לנו על איך להתכונן לפסיכומטרי מעבר לתרגילים והמבחן עצמו אלא גם איך מתכוננים נפשית למבחן ואישית הגישה שלו לבחינה מאוד עזרה לי. אני חושב שהוא המורה הכי טוב שיכולתי לבקש ובאמת שזכיתי ללמוד אצלך!! כל מי שמתלבט, ממליץ להוריד חשש מהלב ופשוט להתחיל ללמוד אצלו, מורה ובן אדם מדהים! העלה לי ב 60 נקודות את הציון ושיפר אותי פלאים בחלק המילולי והכי קשה בבחינה!!

  רן סודרי

  יניב מורה מדהים שיודע לגרום לכל תלמיד להוציא את המיטב. מעביר את השיעורים בצורה כייפית ומקפיד לתת יחס אישי ואוהב. מעבר לזה שהוא מורה מדהים הוא גם אדם מדהים, שזה משהו חשוב הרבה יותר מבחינתי. לא יהסס להשקיע מזמנו הפרטי כדי להסביר נקודה לא מובנת או אפילו סתם שאלה טיפשית של תלמיד מבולבל אז יניב המבריק היה לי תענוג ללמוד ממך ותודה שהפכת את הקורס הזה לחוויה מגניבה.

  אלכס זבולוקו

  קשה לרשום משהו חדש מעבר לביקורות שכבר רשומות כאן. יניב מורה מצוין וכמה חבל שאין מורים כאלה במערכת חינוך . בן אדם שלא מוותר עד שאחרון התלמידים מבין את הנלמד בשיעור. דואג להעביר שיעורים באווירה כיפית שאנשים לא ירדמו. מה שהכי חשוב אצל יניב זה שאיפה למצוינות וזה תכונה מאוד חשובה למורה. לכל אלה שקוראים את הביקורות ומתלבטים, פשוט תתנו לזה צ'אנס ותראו שעשיתם את הבחירה הנכונה !! ושוב יניב המון תודה !

  ליהי רשף

  סיכום של קורס הפסיכומטרי שלי במשפט אחד - קיוויתי למורה הטוב ביותר, וקיבלתי הרבה הרבה הרבה יותר מזה. יניב, הופתעתי כל שיעור מחדש איך הצלחת להעביר חומר כל כך משעמם בדרך כל כך מצחיקה ומעניינת. הופתעתי איך בן אדם אחד יכול להשקיע את ה100% שלו בכל תלמיד, בכל שעה ומכל מקום. הופתעתי מהיכולת שלך תמיד לדעת להגיד את המילים הנכונות ולהרים למעלה בדיוק כשהכי קשה. הופתעתי מהסבלנות העצומה שאפיינה אותך לא משנה כמה היינו חופריםםםםם. ובעיקר הופתעתי מהיכולת שלך להיות המורה גם הכי מקצועי, גם הכי תומך, גם הכי אכפתי, גם הכי מתחשב - וכל אלה, ביחד ! לקראת סוף הקורס, הפסקתי להיות מופתעת ופשוט הייתי גאה שבחרתי לעבור את הסיוט הזה שנקרא פסיכומטרי, במקום הטוב ביותר תודה על הכל ! ! !

  אופק סבג

  פסיכומטרי בצל הקורונה אצל יניב, היו קצת חששות לגבי לעשות את כל ההליך בזום, אבל בפועל לא הורגש שוני. יניב מורה תותח שתמיד זמין לשאלות ונותן מעצמו 24/7, מקצוען עם נסיון שעשה את הקורס עשרות פעמים והדבר ניכר. מלמד בצורה מהנה תמיד עם חיוך ומסביר בכיף, יש לו אפליקצייה ואתר נוחים לשימוש מכילים כל מה שצריך ומעבר. בקיצור מומלץ בחום 💪🏻

  דנה קלריך

  השתמשתי בערכת ספרים ללימוד עצמי והשגתי את הציון שרציתי. הערכה מתאימה למי שכבר עשה מועד ראשון ולא רוצה לעשות קורס נוסף. הליווי והזמינות של יניב מראה על רצון והנכונות שלו להצלחה שלי וזה לא מובן מאליו בכלל !!!

  רועי אבירם

  יניב מורה מקצועי, יסודי וקשוב. השיעורים מועברים בצורה ממש מהנה וחווייתית. בנוסף לכך, הקורס בנוי באופן מסודר מאוד, דבר העוזר להתמדה ולהתמקדות בעיקר.

  אופיר קליין

  קורס ברמה הכי גבוהה שיש! יניב מורה מעולה שתמיד עוזר וזמין. החומר הועבר בצורה מעניינת וברורה ואיכות הלמידה לא נפגעה מהלימודים בזום. החומר הלימודי והאפליקציה מאוד טובים ומקיפים את הכל ממליצה בחום!!

  whatsapp

  שלח הודעה